Ana Sayfa » Müzik » Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi?

Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi?

oduller-reklam-banner

Murat Övüç’ün rol aldığı Deha Bilimlier’in ‘Dalga Dalga’ şarkısının klibi üçüncü gününde 25 bin kişi tarafından beğenilirken, 27 bin kişi tarafından beğenilmedi.

Deha Bilimlier ‘Denizin Dibinde Hatçam’ türküsünü ‘Dalga Dalga’ ismiyle yeniden yorumladı. Şarkıya koronavirüs önlemli bir de video klip çeken Deha Bilimlier’in klibinde Murat Övüç de rol aldı.

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç daha önce aynı türküyle günlerce sosyal medyada konuşulmuştu. Murat Övüç, daha sonra şarkıyı yeniden yorumlayan Deha Bilimlier’in klibinde oynadı. Ancak şarkıya Youtube’dan gelen geri dönüşler Deha Bilimlier’i adeta hayal kırıklığına uğrattı. Klibin 3 günlük istatistiklerine göre şarkıya 27 bin beğeni gelirken, 25 bin de beğenmeme geldi.

Beğeni ve beğenmeme oranlarının arasındaki farkın bu kadar az olması beklentiyi karşılayamadı. Murat Övüç’ün de yer aldığı video klibin beğenmeme sayılarının bu kadar fazla olmasının nedeni merak edildi.

Şarkıya Youtube’dan gelen yorumlarda ise Deha Bilimlier’e yönelik ‘fırsatçı’ ve ‘prim yapıyor’ ifadeleri yer aldı.

Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi? Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi? Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi? Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi? Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi? Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi? Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi? Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi? Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi? Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi? Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi? Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi?

İlgili Haber: Deha Bilimlier’in ‘Dalga Dalga’ Klibinde Murat Övüç Sürprizi

Murat Övüç Klipte Rol Almıştı… ‘Dalga Dalga’ Neden Beğenilmedi?

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir