Ana Sayfa » Keyif » Ekran » Müslüm Filminin Yapımcısı ve Muhterem Nur Birbirine Girdi !

Müslüm Filminin Yapımcısı ve Muhterem Nur Birbirine Girdi !

oduller-reklam-banner

Müslüm Gürses’in hayat arkadaşı Muhterem Nur,  ‘Müslüm’ filminde kullanılan gömlek ve yüzüğü açık arttırmaya çıkaran yapımcısı Mustafa Uslu ile Engelsiz Yaşam Vakfı’na ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçundan dava açtı. Muhterem Nur, 2.sayfa programına telefonla bağlanarak olay açıklamalarda bulundu.

Uslu’ya davayı filmden para almadığı için açtığı iddia edilen Muhterem Nur,”Para almadığım için açtığımı söyleyenler var. Ben evsiz barksız değilim. 500 bin liralık eve ihtiyacım mı var. Oturduğum ev bana yetiyor, saray gibi. O evleri mezara da götürmeyeceğim. Benim eşimi kullanıyorlar, ben bunların engellemesini istiyorum. Şehit ailelerine yapılacak yardımlarla ilgili hiçbir sıkıntı yok. Keşke daha fazla yapılsa, onlar bizim evlatlarımız. Ben hatıralarıma sahip çıkmak istiyorum. Benim para ile ne gibi bir ilgim olabilir, ihtiyacım yok paraya, eve… Nasıl düşünüyorlar bunu hayret ediyorum.” dedi.

Nur, ”İnsanlar hatıralarına, anılarına sahip çıkmak istemez mi? Ben sadece kendi hatıralarımın sahibiyim. Atletler bile çıktı, Müslüm fotoğraflarıyla basılmış… Bunlar ayıp bir şey… Mustafa Uslu’dan ben bir şey istemedim. Ona teşekkür ediyorum, çok güzel bir film yaptı. Bu benim için yetiyordu. Ben sadece eşimin hatıralarına saygı duyulsun istiyorum.” şeklinde sitem etti.

‘Sadece Filmde Kullanılan Eşyalar Satıldı’

Muhterem Nur’un açıklamalarının ardından 2.Sayfa programına bağlanan Mustafa Uslu kendini şu sözlerle savundu: “Ben öle bir şey söylemedim. Benim özüm sözüm birdir kimseden çekinmeden söylerim. Bu konuda konuşmak istemiyorum, bu konuları konuşmak ayıp geliyor. Müslüm Gürses’in arkasından bunları konuşmak beni derinden üzüyor, sevenleri de üzülüyordur. Ben Muhterem Hanım’ı ve avukatını aradım. Bunların sadece filmlerde kullanıldığını söyledim. Demet Akalın oraya bir şeyler almaya gelmişti. Orada çiklet bile satılsa alacaktı Demet. Çünkü oraya yardım yapmaya gelmişti. Ferman da aynı şekilde. Bu konuları konuşmak benim için utançtır. Muhterem Hanımefendiye benim ev almam ya da almam gibi bir yasal sorumluluğum yok. Bunların gazetelere düşmesi çok ayıp. Ben ona destek oluyorum, o bize emanet ama bu konuları konuşmak çok ayıp.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir