Ana Sayfa » Keyif » Mustafa Koç’u Anıyoruz!

Mustafa Koç’u Anıyoruz!

oduller-reklam-banner

İş dünyasının önde gelen isimlerinden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve  Koç ailesinin 3’üncü kuşak üyesi  merhum Mustafa Koç, vefatının birinci yıl dönümünde sevenleri tarafından mezarı başında anıldı.

Önde gelen müzik kanalları Number1Türk Tv ve Number1 Tv’de Mustafa Koç’u özel anma programı ile anıyor. Akşam saat 22’de Mustafa Koç için hazırlanan belgesel  her iki kanalda ortak yayınlanacak. Bugün tüm gün Number1 Türk  TV ve Number1 Türk FM’de Mustafa Koç’un en sevdiği şarkı Kenan Doğulu’nun seslendirdiği Aşk ile Yap şarkısını yayınlanıyor.

Öte yandan Mustafa Koç’un ölüm yıl dönümü nedeniyle Koç Holding tarafından hazırlanan bir video “Ardında silinmeyecek izler bırakan Mustafa Koç’u, vedasının birinci yılında saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz” denilerek paylaşıldı. Videoda Mustafa Koç’un fotoğrafları ve “Hepimizin bu dünyada sınırlı hayatı var ve hayatlarımızı mümkün olan en dolu şekilde yaşamak için birbirimizi yüreklendirmemiz gerekiyor” sözü yer aldı.

TÜSİAD’da Mustafa Koç’un ölüm yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

“Aramızdan ayrılışının birinci yıldönümünde TÜSİAD 2005-2010 dönemi Yüksek İstişare Konseyi Başkanı ve TÜSİAD Onursal Başkanı merhum Mustafa V. Koç’u sevgi ve saygı ile anıyoruz. Mustafa V. Koç iş ve sivil toplum yaşamındaki büyük birikimi ve vizyonuyla, Cumhuriyet dönemimizin önemli bir simgesi haline dönüşmüş Koç Grubu’nun yönetimini başarıyla sürdürmüş ve TÜSİAD’ın çalışmalarına uzun yıllar boyunca emsalsiz katkılar sağlamıştır. Sayın Koç’un Türk iş dünyasının gelişimine verdiği desteği, evrensel demokratik değerlere bağlılığı ve toplumsal gelişme için gerçekleştirdiği gönüllü çalışmaları özellikle genç kuşaklar için rol modeli olmuştur. Kendisini şükran ve sevgi ile anıyoruz; çok özlüyoruz” açıklamasında bulundu.

Mustafa Koç geçen yıl geçirdiği ani kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir