Ana Sayfa » Müzik » Mustafa Sandal-Emina Jahovic’in Evlilik İddiasına Çarpıcı Açıklama

Mustafa Sandal-Emina Jahovic’in Evlilik İddiasına Çarpıcı Açıklama

oduller-reklam-banner

| MÜZİK ONAIR ÖZEL HABER | 

Ünlü popçu Mustafa Sandal, Sırp asıllı eşi Emina Jahovic’ten 10 yıl önce ayrılmış ve çiftin boşanması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Aradan geçen uzun sürenin ardından Sırp basını çiftin karantinada tekrar bir araya geldiğini ve evleneceğini iddia etti.

Ortaya atılan bu iddia Türk basınında da yerini aldı ancak konuyla ilgili çarpıcı bir açıklama geldi. Müzik Onair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan konuyla ilgili yaptığı açıklamada haberi balon olarak nitelendirdi. Beylan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Mustafa Sandal son zamanlarda daldan dala konarak dengesiz hal ve hareketlerde bulunmuş olabilir. Ama bu kadar da çıldırmadı. Ha şu var Emina istese koşa koşa gider o da ayrı bir konu. Emina aklı başında bir kadın, Mustafa ile asla bir daha bir araya gelmek istemez. Çünkü o da Mustafa’nın fütursuzca hareketlerini ve genç kızlarla ilişki yaşamaya çalıştığını gördü. O yüzden haber balon”

Öte yandan hakkında çıkan haberlerin yalan olduğunu Emina Jahovic kendi Instagram hesabından paylaştı ancak Mustafa Sandal cephesinden konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

Mustafa Sandal-Emina Jahovic’in Evlilik İddiasına Çarpıcı Açıklama

Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz.

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir