Ana Sayfa » Müzik » Mustafa Sandal Japonlara Aya Benzer Dansı Yaptıracak

Mustafa Sandal Japonlara Aya Benzer Dansı Yaptıracak

oduller-reklam-banner

Mustafa Sandal, magazin gazetecisi Bilal Özcan’a verdiği röportajda 90’ların sevilen şarkısı “Aya Benzer”in 2020’de yeni versiyonuyla tekrar yayınlanacağını duyurdu.

Sandal, yıllardır severek dinlenen “Aya Benzer” adlı şarkısıyla 2020’de yenilenerek geri dönmeye hazırlanıyor. Sandal, Bilal Özcan’a verdiği röportajda “Yakında Japonya’ya gidiyorum, Tokyo’da ülkemizi festivalde ‘Aya Benzer’ ile temsil edeceğim. ‘Aya Benzer’in 2020 versiyonunu yaptık, yepyeni çok güzel bir arajman oldu. Tokyo’da onu söyleyeceğim. Bir de orada Aya Benzer’in klibini çekeceğim. Çok farklı, ilginç bir klip olacak. Japonlar’a ‘Aya Benzer’ dansı yaptıracağım” diyerek müjdeyi verdi.

Şimdiden merakla beklenen kliple ilgili Sandal, “Bir de orada Barış ağabeyin (Barış Manço) bıraktığı meşale vardı, onun üzerine de ateş koyacağım. Barış Manço’yu anacağım Tokyo’da” şeklinde duygusal sözler söyledi.

Öte yandan, Tarkan’ın ve Serdar Ortaç’ın yeni nesli yakalayamadığı için revaçta olmadığını belirten Sandal, “Nostalji virajına girdiler, ben son sürat gaza bastım, sıyırdım” diyerek önemli bir noktaya parmak bastı.

Kaynak: bilalozcan.com

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir