Ana Sayfa » Müzik » Mustafa Sandal’dan Defne Samyeli’ne Yanıt: ‘Rencide Etmedim’

Mustafa Sandal’dan Defne Samyeli’ne Yanıt: ‘Rencide Etmedim’

oduller-reklam-banner

Kısa bir süre önce çıkardığı kitabında aşk hayatının bilinmeyen yönlerini anlatan Mustafa Sandal, kitabında yer alan ifadelerden dolayı Defne Samyeli’nin tepkisini çekmişti.
‘Defne Samyeli’nin varlığının hayranlarının kendisine olan ilgisini azaltacağı endişesiyle onunla birlikteliğinin bittiğini yazan’ Mustafa Sandal yazdığı bu satırlar Defne Samyeli’nin sert sözlerine sebep olmuştu.

Samyeli, hakkında çıkan bu ifadelerin ardından bir açıklamada bulunmuştu. Samyeli,  ”Mustafa Sandal’ın kitabında 25 yıl önce ilişki yaşadığımıza, benim bir de ‘ilişkiyi gizli yaşamak istediğim için’ onu terk ettiğime dair tamamen gerçek dışı bir iddiaya uyandım bu sabah. Mustafa Sandal’ın hayatının dikkat çekmesi için adıma gerek var mıydı, bilemedim. Dilerim kendisi bu duruma netlik kazandırır da 25 senede topu topu 4 kez gördüğüm bir sanatçı arkadaşıma dava açmak durumunda kalmam” diye konuşmuştu.

Defne Samyeli’nin yaptığı bu sert çıkışın ardından sessizliğini 2. Sayfa programına bozan Mustafa Sandal şu ifadeleri kullandı:

”26 yıl önce annemin yanında benimle görüşmekten çekinmediği için şimdi bu konuların görüşülmesinden çekineceğini tahmin edemedim. Kitapta kendisini asla rencide etmeden yer verdim”

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir