Ana Sayfa » Müzik » Müzik Dünyası Instagram’daki Sahte Canlı Yayın İzlenmelerini Konuşuyor!

Müzik Dünyası Instagram’daki Sahte Canlı Yayın İzlenmelerini Konuşuyor!

oduller-reklam-banner

| MÜZİK ONAIR ÖZEL HABER |

Son zamanlarda YouTube’da sahte tık satın almalarla gündeme gelen müzik dünyası, şimdi de Instagram’dan canlı konserler veren bazı sanatçıların sahte canlı yayın izlenme satın almaları ile konuşulmaya başladı.

YouTube’da sahte tık tartışmaları sürerken Instagram’da takipçi satın alma, beğeni satın alma, yorum satın almalar süredursun, son günlerde koronavirüs salgını nedeniyle moda haline gelen, şarkıcıların Instagram üzerinden canlı yayın konserleri vermesi ile yepyeni iddiaları da beraberinde getirdi.

İddialara göre bazı sanatçıların Instagram canlı yayın izleme satın aldıkları, bazı sanatçıların ise durumdan haberleri olmadığı halde sosyal medya yönetim ekibinin bu sahte canlı yayın izleme satın almaları yaptıkları yönünde Müzik Onair’a ciddi ihbarlar geliyor.

Müzik Dünyası Instagram’daki Sahte Canlı Yayın İzlenmelerini Konuşuyor!

Hatta bu sahte canlı yayın izleme sayılarının bazı sitelerden belirli bir ücret karşılığında satın alındığı konuşuluyor. Yurt dışından smmlite.com ve perfectsmm.com üzerinden 1000 canlı izlenme için 4 dolar, Türk sitesi kurumedya.com’dan ise 7,20 dolardan satın alındığı söyleniyor.

Müzik Onair olarak konunun takipçisiyiz. İhbarları değerlendiriyor ve araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Yakında sanatçı isimleri de vererek konuya netlik kazandıracağız.

Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz.

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir