Ana Sayfa » Müzik » Müzik Onair Dergi Norm Ender Kapağı İle Bayilerde!

Müzik Onair Dergi Norm Ender Kapağı İle Bayilerde!

oduller-reklam-banner

Müziğin medyadaki sesi olan MüzikOnair, MüzikOnair Dergi ile Ekim ayı sayısı ile tüm bayilerde…
Müziğin ritmini hissedeceğiniz, tamamen müzik dolu içerikleriyle MüzikOnair Dergi Ekim sayısı ile tüm bayilerde ve MüzikOnair.com sitesinde sizlerle buluşuyor.

Türk Rap Müziğinin son yıllardaki başarılı ismi Norm Ender’nin kapakta yer aldığı dergide, aynı zamanda ünlü rapçi çok özel açıklamalarda bulundu.”Mekanın sahibi” şarkısıyla yaza damga gibi vuran başarılı rapçinin, Ben Fero, Ezhel ve Killa Hakan’a söylediği “Biz Onların Abi’siyiz” başlıklı röportajı ise müzik dünyasına bomba gibi düşecek gibi gözüküyor.

“Hadise” Posteri Hediye!

Müzik Onair Dergi’nin bu ayki okuyucularına hediyesi ise pop müziğin starlarından “Hadise” posteri olacak.

“Daha bi aşık” ile listelerden düşmeyen Ayla Çelik, her şarkısıyla olay olna Azerbaycan’lı genç şarkıcı Sura İskenderli ve “Bela” şarkısı ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Elanur Pat gibi başarılı isimlerin özel röportajlarının yer aldığı Müzik Onair Ekim sayısı dopdolu içeriğiyle yine sizlere müziğin keyfini yaşatacak.
Türkiye’de tek müzik dergisi olan Müzik Onair Dergi’yi ister bayilerden satın alabilirsiniz ister müzikonairdergi.com sayfasından ücretsiz olarak okuyabilirsiniz…

Müzik Onair Dergi Norm Ender Kapağı İle Bayilerde!

Müzik Onair Dergi Norm Ender Kapağı İle Bayilerde!

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran

İlginizi Çekebilir