Ana Sayfa » Müzik » Müzik OnAir Sahne İstanbul’a Yoğun İlgi

Müzik OnAir Sahne İstanbul’a Yoğun İlgi

oduller-reklam-banner

Müzik Onair Sahne etkinliğinin İstanbul buluşması dün akşam Kadıköy Zeuve’de müzikseverlerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Bağımsız sanatçıların sahne aldığı Müzik OnAir sahne konseri, ücretsiz olarak izlemeye gelen birçok müzikseverle renkli görüntüler oluşturdu.

Müzik OnAir Sahne İstanbul’a Yoğun İlgi

Müzikseverlerin doyasıya eğlendiği ve müzik ziyafeti yaşadığı gecede, bağımsız müzisyenler de sahne alma imkanı buldu. Gecede Aytuğ Arslan, Serhan Atak ve Hamza Geçer sahne aldı. Konser öncesi merak edilen soruları yanıtlayan Müzik Onair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan, organizasyonla ilgili şöyle konuştu;

”Geçen hafta Ankara, bu hafta İstanbul, önümüzdeki haftalarda İzmir ve Denizli şeklinde organizasyon seyrimize devam edeceğiz. Amacımız bağımsız müzisyenlere destek olmak. Çok başarılı müzisyenler var. Onlara sahne alma imkanı vermek bizim için mutluluk verici. İlk başladığımızda biz ne yapalım, nerede yapalım diye düşündük. Şimdi de mekan sahipleri burada gerçekten ciddi bir proje var. Bu organizasyonda biz de destek vermek istiyoruz dediler. Yurtdışından da teklifler alıyoruz.  Oralarda da organizasyonlarımızı gerçekleştireceğiz. İnsanlar kaliteli müziği dinlemek istiyor, biz de köprü vazifesi görüyoruz.”

Önümüzdeki günlerde festival etkinliğimiz olacak. Sahne etkinliklerimiz tam gaz devam edecek. Bir bayram aramız olacak, ardından doludizgin devam edeceğiz. ”

Müzik Onair Dergi ve Müzik Onair Fm ile de ilgili konuşan Beylan, ‘Müzik Onair Fm’de diğer radyoların pop kısır döngüsünün aksine her türlü alternatif müziğe de yer verdiklerini dile getirdi. Özcan Beylan sözlerini şöyle sürdürdü;

”Müzik Onair dergi, beklediğimzden daha iyi ilerliyor. Müzik adına yapılmamış bir şeyi yapıyoruz. Biz eski poster günlerini, nostalji köşesini tekrar yapmaya başladık. Elimizden geldiğince çalışıyoruz, bunu devam ettireceğiz.

Müzik Onair FM Eylül ayında dolu dolu gelecek.  Çok kaliteli ve sürpriz programlar geliyor. Diğer radyoların pop ve kısır döngüsünden çıkıp, alternatif müziğe de yer veriyoruz. Her müzik türüne saygı duyarak yayınlarımızı sürdürüyoruz”

Müzik  Onair Sahne il il dolaşmaya devam ediyor.

Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir