Ana Sayfa » Keyif » Müzik Onair Yarışma Programlarında Elenecek İsimleri Yine Bildi!..

Müzik Onair Yarışma Programlarında Elenecek İsimleri Yine Bildi!..

oduller-reklam-banner

Müzik Onair Yarışma Programlarında Elenecek İsimleri Yine Bildi!..

Müzik Onair ailesi ekranın popüler moda yarışma programlarından İşte Benim Stilim ile Gardırop Savaşları ve evlenme temalı yarışma programı Kısmetse Olur’da yarışma içindeki oylama sonucu elenecek isimleri tahmin etmişti.

İşte Benim Stilim’de elenecek ismi tahmin eden yazı için tıklayınız.

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması İşte Benim Stilim’de bu hafta konsept “Defile Yıldızı” oldu. Yarışmacılar konsepte uygun olarak stillerini sergileyerek jüriden en fazla puanı almak için yarıştırlar. Haftanın en düşük puanını alan isimler Bahar, Deniz ve Niran oldu. Programın sonunda jürinin oy birliği yaptığı oylamada İşte Benim Stilim’e veda eden isim Niran Yalaz oldu.

Gardırop Savaşları’da elenecek ismi tahmin eden yazı için tıklayınız.

Gardırop Savaşları’nın cuma günü yapılan eleme bölümünde aldığı düşük puanlar sonucu elenen isim Müzik Onair ailesinin tahmin ettiği gibi Ecem oldu. Ayrıca Müzikonair’ın duyurduğu gibi tanıtımlarda da yer alan yeni bölümlerde Asena ve Ankara’lı Yasemin Gardırop Savaşlarında yarışmacı olarak programa dahil oldu. Geçtiğimiz hafta yarışmacı kadrosuna milli atlet Nagihan Karadere’yi dahil eden ‘Gardırop Savaşları’nda ünlü dansçı Asena, gelecek haftadan itibaren rakipleriyle birlikte tarz ve stil yarışına girişecek.

Kısmetse Olur’da elenecek ismi tahmin eden yazı için tıklayınız.

Evlenme temalı yarışma programı Kısmetse Olur’da haftanın finalinde elenmesi yönünde en çok adı yazılan aday gelinler evinden Melis olurken, damatlar evinden ise Altuğ oldu.Haftanın birinciler Adnan ve Didem olurken, elenme adayı Altuğ bu hafta kendinin elenmesini istedi. Melis ile Kemal’in başlayan ilişkilerini desteklemek için kendinin elenmesinin doğru olmadığını söyledi.

Bu hafta ki duruma göre Müzik Onair haftanın finali bölümde elenen isimleri tahmin etmeye devam edecek.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekeblilr