Ana Sayfa » Müzik » Müzik Sektörünü Sarsacak İddia: “Gencecik Kızlar Prodüktörlerin Metresi”

Müzik Sektörünü Sarsacak İddia: “Gencecik Kızlar Prodüktörlerin Metresi”

oduller-reklam-banner

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun dün özel fotoğraflarının hacklenip paylaşılması sosyal medyada gündem olmuştu. Bugün de sosyal medyanın gündeminde olan olayla ilgili bir kullanıcının yaptığı yorum müzik dünyasında çok tartışılacağa benziyor.

Aslı Bekiroğlu’nun yaşadığı olay sonrası Twitter’da düşüncelerini belirtenlerden biri Seyit Aydoğan isimli bir kullanıcı oldu. Aynı zamanda kendi kişisel blog’unda kültür-sanat üzerine yorumlarını paylaşan Aydoğan, gönderisinde ciddi iddialara yer verdi:

“Gencecik kızlar evli barklı prodüktörlere metreslik yapıyor alkışlıyorsunuz, evli assolistler spor salonlarının depolarında kocalarını aldatıyor alkışlıyorsunuz ama Aslı Bekiroğlu’nu mu linç ediyorsunuz? Söyleyince en kötü oluyorum ama asla umurumda değil. Beş yüzlüsünüz!”

Müzik Sektörünü Sarsacak İddia: “Gencecik Kızlar Prodüktörlerin Metresi”

Küçük çaplı bir bloğu olan Aydoğan gibi sosyal medya kullanıcılarının bile bu kadar ciddi iddialar ortaya atması, iddiaların doğruluğu hakkında pek çok kişiyi şüpheye düşüren cinsten oldu. Öte yandan Aydoğan’ın bu iddiayı neye dayanarak yazdığı ise merak edildi. Ayrıca müzik sektöründe Aydoğan’ın belirttiği iddiaların doğru olduğu kanıtlandığı takdirde dengelerin yeniden kurulacağı düşünülüyor.

oduller-reklam-banner
● haberalani
Başlıklar

İlginizi Çekebilir