Ana Sayfa » Müzik » Naim Dilmener Gelecekte Ayakta Kalabilecek Şarkıcıları Söyledi

Naim Dilmener Gelecekte Ayakta Kalabilecek Şarkıcıları Söyledi

oduller-reklam-banner

Bülent Seyhan ve Reynmen arasında yaşanan polemikle ilgili 2.Sayfa’ya konuşan Naim Dilmener, geleceği doğru okuyan ve okuyamayan sanatçıları sıraladı.

Ünlü müzik eleştirmeni Naim Dilmener, Reynmen ve Seyhan Müzik sahibi Bülent Seyhan’ın tartışmasıyla ilgili ılımlı yorumlarıyla dikkat çekti. Dilmener: “Ajdar yerlerde sürünen şarkılar yapıyordu. Ama Reynmen’i sevin sevmeyin destek verilmesi gerekiyor. Çok genç bir çocuk . İzin verin bir şeyler yapsınlar, kendilerini göstersinler.Genel olarak eski müzik şirketleri, dijital piyasa ile ilgili geleceği doğru okuyamıyorlar, adım atmakta zorlanıyorlar. Çıkan alternatifleri bu kadar çabuk reddediyorlar” dedi.

“Geleceği okuyabilen sanatçılar sizce kimler?” sorusu üzerine ise Dilmener, “Tarkan genç ekibiyle gençlerin beklentilerini karşılayabilir. Serdar Ortaç hala piyasayı doğru okuyabiliyor, Türkiye halkı ne seviyor biliyor. Edis ve Demet Akalın da kalacak, hayranları çok dişli 15 sene daha rahat götürürler” dedi.

Geleceği okuyamayan sanatçılardan birinin de Mustafa Sandal olduğunu söyleyen ünlü eleştirmen, “Zoraki bir şekilde duruyor, geleceği görenlerden değil” diye konuştu.

İlgili Haber: Reynmen’den Bülent Seyhan’a Ağır Sözler

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran

İlginizi Çekebilir