Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Narda Afrika’dan ‘Nilüfer’ Yorumu!..

Narda Afrika’dan ‘Nilüfer’ Yorumu!..

oduller-reklam-banner

Müslüm Gürses’in eşsiz yorumu ile dinlemeye alışık olduğumuz ‘Nilüfer’ şarkısını Narda Afrika grubu alternatif rock tarzıyla yeniden yorumladı.

Sözleri Murathan Mungan’a bestesi Sunay Özgür’e ait ‘Nilüfer’ şarkısına, alternatif rock tarzında yaptığı çalışmalar ve cover şarkıları ile gündeme gelen Narda Afrika grubundan yeni bir yorum geldi.

Kendi adını taşıyan İlk albümlerinin 2014 yılında çıkmasıyla müzik piyasasına giren Narda Afrika grubu, 4 yıl aradan sonra ‘Nilüfer’ adını taşıyan single çalışmaları ile albüm öncesi hayranlarını sevindirdi. Daha önce Müslüm Gürses tarafından seslendirilen şarkının aranjesi Barış Başarol ve Şahcihan İngin tarafından yapılırken, şarkının kayıt ve mix-mastering işlemlerini Korhan Koray üstlendi. Esen Müzik etiketiyle yayınlanan ve baş rolünde Beril Tangünay’ın yer aldığı klibin yönetmenliğini ise Koray Erçelebi’ye ait.

2014 Yılında kendi isimlerini taşıyan ilk albümleriyle dinleyicisiyle buluşan ve en son yine bir Şarkının romantik ve naif akışı ile beraber, henüz öldüğünün bile farkında olmayan bir ruhun evde uyanışını anlatan bu klibin stil danışmanlığını ise Çiğdem Başarol yaparken, yapımcılığı ise 360 Prodüksiyon üstlendi..

 

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir