Ana Sayfa » Müzik » Neco’ya Eşine Şiddetten Uzaklaştırma Kararı!..

Neco’ya Eşine Şiddetten Uzaklaştırma Kararı!..

oduller-reklam-banner

Neco eşi İdil Erge’ye şiddet uyguladığı gerekçesiyle 3 ay uzaklaştırma kararı aldı.

Ünlü şarkıcılar şiddet haberleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Ahmet Kural’ın ardından şarkıcı ve oyuncu Neco da şiddet haberleri ile gündemi sarstı.

Bodrum’da yaşayan ünlü şarkıcı ve oyuncu Neco’ya, kendisinden 25 yaş küçük eşi İdil Erge’ye şiddet uyguladığı gerekçesiyle 3 ay evden uzaklaştırma cezası verildi. Bu durumun ilk olmadığı, geçen yıl Neco’nun yine eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle 1 ay evden uzaklaştırma alarak, para cezasına çarptırıldığı öğrenildi.
Oya German’la 33 yıllık evliliğinin ardından boşanan, 2008 yılında kendisinden 25 yaş küçük İdil Erge’yle İstanbul’da evlenen, ‘Neco’ ismiyle bilinen Nejat Özyılmazel eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle adliyelik oldu.

Neco’ya Eşine Şiddetten Uzaklaştırma Kararı!..
Çiftin yaklaşık 2 yıldır evliliklerinde sorunlar yaşadığı öğrenildi. Neco’nun geçen yıl da eşi İdil Erge’yi tokat ve yumruk atarak darp ettiği öne sürüldü. Yaşanan olayda İdil Erge’nin gözünden, göğsünden ve elinden yaralanarak hastanelik olduğu ileri sürüldü. Olayın ardından darp raporu alarak Neco’dan şikayetçi olan Erge’nin, daha sonra şikayetinden vazgeçtiği ortaya çıktı.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir