Ana Sayfa » Müzik » ‘NetD Satıldı’ İddialarının Gerçeğine MüzikOnair Ulaştı!..

‘NetD Satıldı’ İddialarının Gerçeğine MüzikOnair Ulaştı!..

oduller-reklam-banner

‘NetD Satıldı’ İddialarının Gerçeğine MüzikOnair Ulaştı!..

Doğan Medya’nın geçen hafta resmen Demirören Grup’a satılmasının ardından Doğan Medya bünyesinde bulunan, 2013’te kurulan ve eğlence amaçlı oluşturulmuş video, görsel ve müzik alanlarında, Doğan Medya’nın hak sahibi olduğu eserlerin paylaşımlarının yapıldığı, hemen her platformdan ulaşılabilen internet sitesi NetD’nin de ‘satıldı’ iddiaları kulislerde yüksek sesle konuşulur oldu.

Kulislerde NetD’nin Demirören Grup’a değil de dünya çapında hizmet veren 90’lı yıllarda da Türkiye’de aktif olarak çalışmalar yapmış Universal Music’e satıldığı iddiaları konuşulur oldu.

MüzikOnair konunun içeriğini en yetkili kişilere sorarak bir araştırma yaptı ve yüksek sesle ifade edilen bu dedikodulara son noktayı koyacak gerçeği öğrendi!

Doğan Medya’nın içinde bulunduğu Posta, Fanatik, Hürriyet, Kelebek, YaySat, Hepsiburada.com, idefix, Doğan Yayınları, Kanal D, CNNTürk, Radyo D, Radyonom.com, CNNTürk Radyo, D-Smart Demirören Grup’a satıldı.

Doğan Medya bünyesinde bulunan Doğan Music Company (DMC), SlowTürk Radyo ve NetD ise Demirören Grup dahil hiç bir şirkete satılmadı hala Doğan Medya bünyesinde bulunuyor.

Gelişmeleri Müzikonair’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir