Ana Sayfa » Müzik » Nez, Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!..

Nez, Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!..

oduller-reklam-banner

Ünlü şarkıcı Nez, isim vermeden topa tuttu. İnstagram hesabından yaptığı paylaşımı ile dikkat çeken Nez, ‘İnsan hata yapar bir, iki ama sürekli aynı hata devam ediyor ise canınızı yakmak içindir! Sizi umursamadan düşmanlarınız ile can dedikleriniz görüşebiliyor ise onlar sizin canlarınız asla olmamıştır!’ açıklamasında bulundu.

Ünlü şarkıcının bu sözleri kim için söylediği merak konusu oldu.

Nez, Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!..

İşte Nez’in o açıklaması;

İnsan hata yapar bir, iki ama sürekli aynı hata devam ediyor ise canınızı yakmak içindir! Sizi umursamadan düşmanlarınız ile can dedikleriniz görüşebiliyor ise onlar sizin canlarınız asla olmamıştır! Bazen kötü zamanlar atlatırız ama eş dost böyle zamanlarda iyice kendilerini belli ederler!

Kötü diye bakmıyoruz ders alıp enerjimizi iyiye çevirip dim dik bir şekilde hayatımıza devam ediyoruz. İstediğiniz kadar yırtının bazı ruhlar kaç yaşına gelseler de değişemezler! Kendi hayatlarında kazık yedikleri zaman düşman kesilirler ve seninde aynı olmanı isterler ama SANA PİSLİK yapanlarla can ciğer kuzu sarması olup gözüne gözüne sokarlar! Gerçek kalbiniz ortada çok ağır ama bazen canım dedikleriniz aslında asla canınız olmamışlardır ve bir gün uyanır gerçekleri gördüğünüzde o kabus sona erdiğinde ÖZGÜR olursunuz.

Beni seven sevsin sevmeyen uzak olsun seviyor gibi de asla yapmasın! Kişilik önemli şeydir! Sözünün eri olmak gibi! Sevdiğiniz sizi çok ciddi bir konuda uyardığı zaman canı yanmasın diye onu ciddiye almak gerekeni yapmak gibi. Yapmıyorsanız siz sadece narsist yapıda bencil kendisi için yaşayan bireylersiniz! Şimdi bol şarkılı türkülü leş insanlar la güzel musmutlu günler dilerim.

Sadece kendi evladınızı ailenizi düşünerek yaşayamazsınız hayatta!! unutmayın Ki karşınızdaki insan da bir evlat!

oduller-reklam-banner
Başlıklar