Ana Sayfa » Müzik » NICOLAS JOY – EDEPLER DURMAZ

NICOLAS JOY – EDEPLER DURMAZ

oduller-reklam-banner

muzikonair_nicolas-joy-edepler-durmaz

 

Bükreş doğumlu Nicolas Joy Bosna katliamında ailesi gözünün önünde katledilme sonrası Türkiye'ye getirilirken henüz 11 yaşındaydı. 

 

 

Çocuk Esirgeme Kurumunda belli bir süre kaldıktan sonra bir aileye evlatlık verildi. "Eurovizyon şarkı yarışmasında savaşın kötü sonuçlarını anlatan İngilizce bir şarkı ile katılmak istiyorum. 

 

 

Savaş mağduru bir çocuk olarak müziğimle tüm dünyanın gözü ününde 'Savaşa Dur' demek istiyorum" dedi.

 

 

İlk bestesini 14 yaşında yapan sanatçı içindeki müzik aşkını keşfeder. "Müzik beni hayata bağlayan, kızımdan sonraki aşkım" diyerek albüm çalışmasına başladı. Basın danışmanlığını Vedat Delek'in yaptığı şarkıcı Nicolas Joy…

 

 

Yaptığı sıra dışı eserlerle hayattaki her duyguyu eğlenceli bir şekilde kaleme alan şarkıcı bütün duyguların notalara ihtiyacı var MÜZİK sadece AŞK için YAPILMAZ diyerek müziğe farklı bir bakış açısını ortaya koyuyor. 

 

 

Söz ve besteci kimliğinin haricinde de gece klüplerinde de işletmecilik ve marka danışmanlığı yapan şarkıcı Edepler Durmaz adlı şarkısını; Bir gece yürüyüş yaparken bir hayat kadını ile bir erkeğin diyaloğuna şahit olmasıyla edepler durmaz adlı şarkısını yazdı. 

 

 

Albüm kapağında kendi tasarladığı gladyatör kıyafetiyle poz verdi. "Müzik sektörü zorlu bir arenadır. Bir gladyatöre ihtiyaç vardı. Edepler durmaz albümümle müziğin Gladyatörü olarak ben geldim" diyor. 

 

 

‘Edepler Durmaz’ adlı albümünde yer alan tahtına sokayım adlı şarkısının kültür bakanlığından bandrol alamamasından korkan şarkıcı şarkıya sansür uygulayarak bazı yerlerine sansür uygulayarak albümünde yer verdi.

 

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair
Başlıklar

İlginizi Çekebilir