Ana Sayfa » Müzik » Nihat Odabaşı Taklit Video Klipleriyle Gündemde

Nihat Odabaşı Taklit Video Klipleriyle Gündemde

oduller-reklam-banner

| MÜZİK ONAIR ÖZEL HABER | 

Daha önce taklit video klipleriyle gündeme gelen ünlü yönetmen Nihat Odabaşı, yine taklit video klipleriyle yakın markajımızda yer aldı.

Müzik Onair olarak siz değerli okurlarımıza bu kez “Nihat Odabaşı TBT Günü” yapmak istedik. Zaman zaman taklit video kliplerle gündem olan Nihat Odabaşı’nın hangi kliplerinde bu hataya düştüğünü hatırlatmak istedik.

Tarkan’ın bir döneme damga vuran Kır Zincirlerini adlı video klibindeki slow motion gül sahnesi, aynı zamanda Edis ve Emina Jahovic’in Güzelliğine klibinde de bulunuyor.

Nihat Odabaşı Taklit Video Klipleriyle Gündemde

Nihat Odabaşı Taklit Video Klipleriyle Gündemde

YURT İÇİ YETMEDİ ARTIK YURT DIŞINDA!

Yurt içinde taklit video kliplerle gündeme gelen Nihat Odabaşı, bu kez işi yurt dışına taşımaya başladı. Odabaşı, Taylor Swift’in milyonlarca kişi tarafından izlenen “Wildest Dreams” şarkısına çekilen klipteki sahnelerin aynısını Pascale Machaalani’nin “Hobbi Mesh Haky” adlı video klibinde kullandı.

İşte Taylor Swift- Wildest Dreams Klibi:

İşte Pascale Machaalani- Hobbi Mesh Haky Klibi:

Ayrıca dünyaca ünlü giyim markası Lacoste’nin reklamının birebir aynısını Ozan Ünlü’nün “Ben Ölürsem” klibinde kullanması da şaşırttı.

İşte Lacoste Reklamı:

İşte Ozan Ünlü’nün “Ben Ölürsem” Video Klibi:

Türkiye’de çok sayıda ünlünün klip çekiminden sorumlu olan Odabaşı’nın ilerleyen çalışmalarında aynı hatalara düşerek sanatçıları hayal kırıklığına uğratıp uğratmayacağı ise merak konusu oldu.

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir