Ana Sayfa » Müzik » Nisan Ayı Sosyal Medya Fatihi Haluk Levent Oldu!..

Nisan Ayı Sosyal Medya Fatihi Haluk Levent Oldu!..

oduller-reklam-banner

Ünlüler sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyorlar. Kimi çalışmalarını hayranlarına ulaştırmak için kullanırken, kimi gündeme ilişkin paylaşımlar yaparak görüş bildiriyor.

Hiç şüphesiz ki, twitter isimli sosyal medya mecrasının en renkli ve aktif kişiliği Haluk Levent’tir.

Gündemi yakından takip ederken, takipçileri ile birlikte yürüttüğü sosyal sorumluluk çalışmaları tam not alıyor.

Somera isimli sosyal medya analiz şirketi aylık olarak yayınladığı ”Sosyal Medya’da Müzik Dünyası” verileri ile internet kullanıcılarına faydalı olurken, halka örnek teşkil etmesi gereken sanatçılara da, paylaşımları ile ilgili ışık tutuyor.

Somera’nın yayınladığı Nisan ayı verilerine göre, Haluk Levent iletileri en çok paylaşılan ve hakkında en çok olumlu paylaşım yapılan sanatçı olmayı başarıyor.

Nisan Ayı Sosyal Medya Fatihi Haluk Levent Oldu!..

Nisan ayında müzik dünyasında Twitter’da en çok beğeni ve RT alan ünlü Haluk Levent olurken, sevilen sanatçı aynı zamanda 18 Milyon 400 bin gibi potansiyel bir erişim yakalayarak ulaşılması güç bir başarı elde etti. Ortalamanın 3 katı ileti paylaşan Haluk Levent’in iletileri ortalamanın 3 katı kadar da RT edildi.

Nisan ayında 47 bin olumlu ile ile müzik dünyasındaki olumlu konuşmalardan %9’luk pay alan Haluk Levent bu alandaki ünlüler içerisinde en yüksek paya sahip oldu.

Haluk Levent’i sırasıyla Yıldız Tilbe, Soner Sarıkabadayı ve Edis takip etti.

Gelişmeleri müzikonair’dan takip edebilirsiniz.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir