Ana Sayfa » Keyif » Nisan Ayının En İyi Mekanları!..

Nisan Ayının En İyi Mekanları!..

oduller-reklam-banner

Feriye Lokantası
Boğazın en güzel yerinde, Ortaköy’de yer alan Feriye Lokantası müşterilerin damak zevki olduğu kadar göz zevkine de hitap ediyor. Müşteri memnuniyeti öncelikli olan yerlerin başında geliyor. Güleryüzlü personelinservisi çok iyi! Burada kesinlikle balık yiyebilirsiniz pişman olmayacağınız bir mekan.

Nisan Ayının En İyi Mekanları!..

Uskumru Restaurant
Anadolu yakasının en güzel mekanlarındandır. Balığın her çeşidin olduğu restaurant tatlıları ve salataları ile de oldukça meşhur. Fesleğenli levrek, patlıcan ezme, salata ve özellikle kalamar ızgara mekanın favori ürünleri.

Nisan Ayının En İyi Mekanları!..

Kaşıbeyaz Bosphorus

Avrupa yakasında yer alan Yeniköy Kaşıbeyaz’ın tek bir kusur yok’ Mezelerden, ana yemeklere, tatlılara kadar her şey enfes. Başka işletmeler gibi şubeden şubeye lezzet başkalaşması yok. Kaşarlı köfte, gavurdağı salata, karışık ızgara favori ürünler arasında. Hele bir de akşam karanlığı tam çökmeden giderseniz manzaraya karşı keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Nisan Ayının En İyi Mekanları!..

Chef Mezze Gmüşüsuyu

Manzara konusunda tek kelime ile muhteşem, tüm İstanbul ayaklar altında. Bunun yanında mezelerin sunumu farklı ve leziz. Tabakların retro ve farklı olması güzel, Menü zengin. Bunun yanında ara sıcaklar kaliteli. Muhakkak denenmesi gereken şık bir mekan. Romantizim istiyorsanız tavsiye esilir ama önceden rezervasyon yapın.

Nisan Ayının En İyi Mekanları!..

Rumelihisarı İskele Restaurant

Önemli birilerini ağırlıyorsanız ya da özel bir gün ise tek adres! Tam denizin üstü, açıkk hava ve tertemiz bir ortam. Mezelerinin lezzetinin üstüne yok. Mezeler, ara sıcaklar, günlük balık halinden gelen taze balıklar tavsiye edilir. Kaliteli servis işini layıkıyla yapan personeli ile misafirperver işletme tam teşekkürlük.

Nisan Ayının En İyi Mekanları!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir