Ana Sayfa » Müzik » O Ses Türkiye Jürileri Değişiyor Mu?

O Ses Türkiye Jürileri Değişiyor Mu?

oduller-reklam-banner

Uzun yıllardan beri yayın hayatına aralıksız devam eden ve Türkiye’de en çok izlenen yarışma programlarından biri olan O Ses Türkiye yarışması ile ilgili Tv8 Medya Grubu patronu Acun Ilıcalı açıklamalarda bulundu.

Yarışmanın ilk çıktığı günden itibaren jüri koltuğunda oturan Hadise ve kısa bir ara verdikten sonra tekrar ekibe katılan Murat Boz, yarışmada en çok jürilik yapan isimler olarak yine devam ediyor.
Geçtiğimiz yıl yarışmadan Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz’un jürilikten ayrılmasının ardından yarışmaya Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk dahil edilmişti.
Programdaki diyalogları ve esprileriyle halkın beğenisini kazanan Beyazıt Öztürk ile Seda Sayan bu yılda jüri koltuğunda oturmaya devam edecek.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, “Seda Sayan’ı ‘Yemekteyiz’ programına transfer ettik ama O Ses Türkiye’ye de devam edecek. Jüri bu sene değişmeyecek. Beyazıt yine jüride. Televizyon dünyasının Messi’sini transfer ettim. Beyaz ile çalışmak mükemmel bir şey.” diyerek aynı isimlerle devam edeceğinin müjdesini verdi.
Ekranların vazgeçilmez yarışmasının jüri koltuğunda daha önce Ebru, Gündeş, Yıldız Tilbe, Hülya Avşar, Sibel Can, Mustafa Sandal gibi önemli isimlerde yer almıştı.

O Ses Türkiye Jürileri Değişiyor Mu?
Haber: İbrahim Aydemir – MüzikOnair

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran
Başlıklar