Ana Sayfa » Keyif » Ocak Ayının En İyi Mekanları!..

Ocak Ayının En İyi Mekanları!..

oduller-reklam-banner

1-On Numara Döner

Vizyonu ve yenilikçi yaklaşımıyla On Numara Döner’i dünya markası yapmak olan marka son olarak 35. Şubesiyle İzmir’de hizmet vermeye başladı.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok yerinde şubesi olan On Numara Döner sadece adı ile değil tadıyla, Özel Sosu ile, hizmet anlayışı ile, kalitesi ile, hijyeni ve daha fazlası ile On üzerinden On numara.

Kendileri tarafından Özel üretilmiş tombik ekmeğine döner, Lavaşa ve istediğiniz daha fazla menü ile On Numara Döner yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyor. Bu arada İzmir’in merkez noktası Çankaya şubesi açılışına bizleri davet eden ve bu harika döneri bizlere sunan başta yönetim kuruluna ve emektar arkadaşlara teşekkür ediyoruz ve herkesi bu harika döneri adı ile tadı ile “O Numara Döneri” yemeye davet ediyoruz.

Yakında İzmir’de Alsancak, Karşıyaka, Hatay, Urla ve daha fazla noktada bu döneri görebileceksiniz. Taklitlerinden sakının:)

Ocak Ayının En İyi Mekanları!..Ocak Ayının En İyi Mekanları!..

2-Saman Buca

2015 yılında kurulan ve son olarak İzmir’de Buca Öğretmenler evi sokağında yer alan mekan Ocak ayında ilk tercihiniz olmalı. Kendi hazırladığı özel karışım nargile çeşitleri, profesyonel araştırmalar sonucu ortaya çıkan dünya mutfağı ve sıcak – soğuk içecek servisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle Saman Buca’da birbirinden harika Dj Performanları eşliğinde 30′ yakın özel nargile çeşidi, özen ile hazırlanmış yemek spesiyalleri 100’ün üzerinde kahveli veya kahvesiz sıcak – soğuk içecek seçeneklerini sizlere sunuyor.

Ocak Ayının En İyi Mekanları!..

3-Buca Deep House Lounge

İzmir sevilen mekanları arasında yer alan Deep House Lounge, müzik tarzı ve kendine özgü bir anlayış ile İzmir Buca’da kaliteli hizmet veriyor. Farklı konsepti ile, enfes lezzetlere ve nefes kesen eğlencelere ortak olmak için Ocak ayında ikinci tercihiniz Deep House Lounge olsun.

Ocak Ayının En İyi Mekanları!..

4- Kafe Pi Kordon Lounge

İzmir’in Alsancak ilçesinde bulunan Kafe Pi Kordon Lounge, Ocak ayı için tercih edilecek mekanlar arasında üçüncü sırada. Gerek sahilde oluşu gerek ise lezzetli yemekleri ile tercih sebebi olan Kafe Pi Kordon Lounge, aynı zamanda hayvan dostu bir mekan. Evcil hayvanınız ile Kafe Pi Kordon Lounge’da keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ocak Ayının En İyi Mekanları!..

5- Mia Bakery & Workshop

İzmir Narlıdere’de yer alan Mia Bakery & Workshop‘da her şey günlük, taze ve leziz. Tartlar, chesscakeler, kekler, kurabiyeler birbirinden lezzetli. Özenli, temiz, butik bir dükkan olan Mia Bakery & Workshop tek kelimeyle muhteşem ve her gün yenilen vitrin eşsiz. Ayrıca el açması börekleri ve ev yapımı reçelleri de en çok tercih edilen ürünler arasında. Mia Bakery & Workshop, Ocak ayı için tercih edilecek mekanlar arasında dördüncü sırada.

Ocak Ayının En İyi Mekanları!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir