Ana Sayfa » Genel » Oğuzhan Koç Müzik OnAir’de Müjdeyi Verdi!..

Oğuzhan Koç Müzik OnAir’de Müjdeyi Verdi!..

oduller-reklam-banner

Oğuzhan Koç  ”10 gün içerisinde benden hiç duymadıkları tarzda bir şarkı duyacaklar” açıklaması ile hayranlarına yeni şarkısının müjdesini Müzik OnAir’den verdi.
‘Beni İyi Sanıyorlar’, ‘Küsme Aşka’ ve son olarak Yıldızlı Şarkılar albümünde ‘Çat Kapı’ yorumu ile çok konuşulan ünlü şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Oğuzhan Koç, dün akşam ‘Hüseyin Özdemir’le 15 Dakika Mola’ İnstagram canlı yayının konuğu oldu. Oyunculuk performansının yanı sıra müzik çalışmaları ve söz yazarlığı ile de tanınan sevilen şarkıcı, oyunculuk kariyerinden müzik çalışmalarına ve özel hayatına dair merak edilenleri cevapladı.

İşte o röportaj;

Müziğe nasıl başladın?
Ailem müzik öğrenmemi benden daha çok istedi. Üşenmediler dersler aldırdılar vs. Ailemin desteği ile 8 yaşında başladım. 8 yaşından itibaren müziği notayı, enstrümanları öğrendim. İnsan hayaller kuruyor. Allah kısmet etti. Bir ucundan hayallerimi gerçekleştirmeye başladım.

Oğuzhan Koç’u hangi yönüyle anacağız?
Bütün kış müzik yaptım. Yaz geldi bir hafta sonra sete gireceğim. Hem oyunculuk hem müzik. Gücüm yettiği kadar ikisini de yapacağım. Hangisiyle isterseniz anabilirsiniz.

Oğuzhan Koç’tan farklı tarzda müzik dinleyebilecek miyiz?
Mesela hiç duymadıkları tarzda bir şarkı duyacaklar. Belki 10-15 gün içerisinde. Tek bir türe bağlı kalıp sürekli öyle devam etmek istemiyorum. Hepsinden yapabildiğim kadar yapmaya çalışıyorum. Akustik de var, elektronik de var. Popüler müzik diyebilirim.

Yıldızlı Şarkılar albümünü nasıl buldun? Çat Kapı’dan geri dönüşler nasıl?
Çat Kapı bu kadar aradan sıyrılır mı ben de tahmin edemiyordum. Selim Çaldıran irtibata geçti bizimle. Ben de hemen kabul ettim. Selim abinin ofisinde bir tahta vardı. Orda bütün şarkıcılar ve seçtikleri şarkılar vardı. Çat Kapı’yı kimse almamış. Kaptım şarkıyı. Albümde Aleyna Tilki’nin yorumu çok güzel olmuş. Gülşen’in yorumunu çok beğendim. Merve Özbey’in de yorumu çok iyi.

Hiç bu noktaya gelebileceğini düşündün mü?
Hangi noktaya geliriz demeyi hesap etsek hiçbir noktaya gelemezdik. Çok Güzel Hareketler Bunlar nefes almadan çalıştığımız bir projeydi. Çok çalışarak şimdilik buraya gelebildik.

Acun Ilıcalı ile nasıl tanıştınız?
Eser ve İbrahim’le çocukluk arkadaşıyız. Acun abiyle de Eser’in Yetenek Sizsiniz jüri görüşmelerinde tanıştık. Eser toplantıya gitti. Bir sonraki görüşmeye biz de gitmiştik. O şekilde tanıştık.

Acun Ilıcalı yeni filmde de olacak mı?
İnan ben de bilmiyorum. O sürpriz olacak. Bir dahaki bağlantıda İbrahim’i getireyim ona sorun.

 

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir