Ana Sayfa » Radyo » Okan Bayülgen’den Show Radyo Açıklaması: Küçük Esnaflığımı Yaşıyorum!..

Okan Bayülgen’den Show Radyo Açıklaması: Küçük Esnaflığımı Yaşıyorum!..

oduller-reklam-banner

Show Radyo ve Radyo Viva’yı satın alan Ebru Yaşar’ın eşi Necati Gülseven, önceki gün lansman gecesi düzenledi. Show Radyo ve Radyo Viva’nın lansman gecesinde konuşan Okan Bayülgen, “Ulusal kanallarda en güzel dönemlerimi yaşadım. Şimdi ise şakayla karışık küçük esnaflığımızı yaşıyoruz. Radyo işinin ayrı bir büyüsü var. Artık izleyicilerle birebir etkileşim halinde olabileceği, canlı, yaşayan bir mekandayım” dedi.

Kısa bir süre önce, Show Radyo’da program yapmaya başlayan Okan Bayülgen,’İnsanlar bana sürekli ‘Yeniden evlenecek misin?’ diyor. Evlilik benim başarısız olduğum bir alan. Hayatta her alanda başarılı olmanız imkansız. Babalık konusunda ise elimden geleni fazlasıyla yaptığımı düşünüyorum. Her baba gibi bende evladımla vakit geçirmekten oldukça keyif alıyorum” açıklamasını yaptı.

Okan Bayülgen’den Show Radyo Açıklaması: Küçük Esnaflığımı Yaşıyorum!..

Ebru Yaşar: Heyecanlıyım

Etkinlik öncesi gecenin aynı zamanda ev sahibesi de olan sanatçı Ebru Yaşar, yıllar sonra radyo mikrofonlarına ”Ebru Yaşar’la Yaşam” adlı programla dönmenin heyecanını yaşadığını söyledi. Yeni yıl için temennilerini de anlatan Yaşar, ”Her şeyden öte şiddetten uzak bir yıl olmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir