Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Ömer Topçu ve DJ Onur Suygun- Dayanamam Kliplendi!..

Ömer Topçu ve DJ Onur Suygun- Dayanamam Kliplendi!..

oduller-reklam-banner

Müzik kariyerindeki basamakları sesi ve yorumuyla hızla tırmanmaya devam eden Ömer Topçu, DJ Onur Suygun ile Featuring yaptığı  “Dayanamam” isimli yeni cover şarkıyla müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ömer Topçu, Sözü ve müziği Altan Çetin’e ait olan ve 90’lı yıllarda İzel Çeliköz’ün seslendirdiği “Dayanamam” isimli şarkıyla ilgili şunları söyledi: “Lise yıllarında dinlediğim ve 90’lı yıllara damga vurmuş bu şarkıyı yeni DJ Onur Suygun aranjesi ile yeniden seslendirmek çok büyük mutluluk benim için. Bu şarkının hiç klibi olmamış. Kliplendirmek de bana kısmet oldu.”

Ümraniye Platoları’nda çekilen klipte Ömer Topçu’ya Featuring yaptığı Onur Suygun ve bir çok dansçı eşlik etti. Ramazan Arslankaya yönetmenliğinde çekilen klip, şarkının ruhuna uygun hareketli öğeler içeriyor. Klipte 90’lı yıllarda moda olan klasik bir minibüs de yeniden dekore edilerek kullanıldı.

Ömer Topçu ilk single çalışmasında Demet Akalın ile featuring yapmış ve müzikseverlerden tam not almıştı. Ömer Topçu ikinci single çalışması “Dayanamam” ile dinleyicinin beğenisini kazanmayı hedefliyor.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir