Ana Sayfa » Müzik » Oyuncuların Şarkıcılara Sosyal Medyada Ezici Üstünlüğü

Oyuncuların Şarkıcılara Sosyal Medyada Ezici Üstünlüğü

oduller-reklam-banner

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü isimlerin Instagram postlarını gözden geçirdik. Hande Erçel, Murat Dalkılıçç, Aras Bulut İynemli, Seda Sayan, Özgecan Gürel, Hadise gibi isimlerin instagram etkileşimlerini mercek altına aldık.

Aynı saatlerde atılan bir gönderiden ünlü oyuncu Hande Erçel, 1 milyon 895 bin üzeri beğeni ve 22 bin üzeri yorum alırken Murat Dalkılıç 40 bin beğeni ve 214 üzeri yorum alıyor.

Başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli köpeğiyle paylaştığı instagram fotoğrafında 1 milyon 95 bin üzeri beğeni ve 12 bin üzeri yorum alırken Seda Sayan, arkadaşlarıyla paylaştığı fotoğraftan 50 bin üzeri beğeni ve 23 üzeri yorum aldı. Özgecan Gürel ise sette paylaştığı bir fotoğrafla 648 bin üzeri beğeni ve 500 bin üzeri yorum alırken Hadise 415 bin üzeri beğeni alıyor.

Sosyal medya kullanıcıları ilgiyle izledikleri dizilerde sevdikleri oyuncuları sosyal medyada da yalnız bırakmıyor. Bu sebeple oyuncular şarkıcıları sosyal medyadaki etkileşimleriyle açık ara farkla geride bıraktığı görülüyor.

Oyuncuların Şarkıcılara Sosyal Medyada Ezici Üstünlüğü Oyuncuların Şarkıcılara Sosyal Medyada Ezici Üstünlüğü Oyuncuların Şarkıcılara Sosyal Medyada Ezici Üstünlüğü Oyuncuların Şarkıcılara Sosyal Medyada Ezici Üstünlüğü

Meryem Tanrıverdi | Müzik Onair

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir