Ana Sayfa » Müzik » Ozan Çolakoğlu: ‘Çok Rakam İstiyorum Çünkü…’

Ozan Çolakoğlu: ‘Çok Rakam İstiyorum Çünkü…’

oduller-reklam-banner

Aranjör eşi Ozan Çolakoğlu ile birlikte Fatih Ürek’e vereceği şarkı karşılığında 300 bin tl aldığı yönünde çıkan haberler ile gündeme gelen Gülşen’den düzeltme geldi. Ünlü şarkıcı, ‘O rakamlar doğru değil, daha fazla. Hiç o kadar ucuza şarkı yapmadım. Şaka yapıyorum tabiki. Niye merak ediyorsunuz bunu? Şarkıların başarısından bahsedelim’ dedi.

Dün akşam ailesi ile birlikte doğum gününü kutlayan Gülşen objektiflere yansıdı. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde eşi Ozan Çolakoğlu ile birlikte Fatih Ürek’e vereceği şarkı karşılığında 300 bin TL aldığı haberleri ile gündeme gelmişti.

‘Çok Rakam İstiyorum, Çünkü Yapmak İstemiyorum’

Ancak ünlü şarkıcı, konuyla ilgili kendisine sorulan ücret sorusuna beklenmedik bir cevap verdi. Rakamın doğru olmadığını söyleyen Gülşen, esprili bir tavırla ‘O kadar ucuza şarkı yapar mıyım?’ dedi.

Ozan Çolakoğlu ise, Serdar Ortaç’ın başlattığı aranjör ücretleri konusuna değindi. ‘Neye kıyaslayınca çok? Çok diyen neyle kıyaslayarak çok diyor? Ben yeri geliyor bedava yapıyorum. Yeri geliyor çok rakam istiyorum çünkü yapmak istemiyorum’ dedi.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir