Ana Sayfa » Özel » Pal FM Satıldı Haberleri Külliyen Yalan!..

Pal FM Satıldı Haberleri Külliyen Yalan!..

oduller-reklam-banner

Pal FM Satıldı Haberleri Külliyen Yalan!..

Radyo sektörüne zarar veren haberler yapmaya devam eden, dikkat çekmek için her türlü asparagas habere başvuran OYDAR yine bir skandala imza attı!..

TRT FM ve Beyaz Radyo’da program sunan Erkut Aktaş’ın sahibi olduğu OYDAR ile geçen sene Radyo Oskarları adında çok tartışılan ve radyo sektörü tarafından dikkate alınmayan bir radyo ödül töreni gerçekleştiren, bu sene de radyo ödülleri projesinin başkası adına olduğu iddia edilmesinin ardından hakkında hukuki süreç başlatılmasına neden olan, bu nedenle de Radyo Akademi Ödülleri adı altında yarışma başlatan Erkut Aktaş ve sitesi OYDAR, güven sarsmaya, şikayetler almaya devam ediyor!..

Geçtiğimiz günlerde “Pal FM Satıldı!..” şeklinde haber yayınlayan OYDAR, Pal FM ve Pal Station’ın bulunduğu Pal Medya radyolarının 6.5 milyon TL karşılığında Haliç Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Avukat Mansur Topçuoğlu’na satıldığı haberini duyurmuştu.

Tarafsız ve çıkarsız habercilik yapan MüzikOnair’ın ise itibar etmediği bu haberin, tamamen asılsız ve yalan haber olduğu ortaya çıktı!..

Konuyla ilgili olarak sektörün ciddiye almadığı OYDAR’a cevap bile verme gereği duymayan Pal Medya’nın maddi değerinin çok daha yukarıda seyrettiği, radyo yönetiminin bu satış işlemiyle ilgili uzaktan yakından ilgisinin olmadığı, yapılan her görüşme ve değerlendirmenin satılmış ve anlaşma sağlanmış gibi yorumlanamayacağı, zira kuruma yapılan resmi bir teklifin ve ciddi bir gelişmenin yaşanmadığı, maksadını aşan bu haberlere itibar edilmemesi gerektiği, radyo sektörüne yaptığımız katkılardan ötürü MüzikOnair ailesi olarak sektöre darbe vurmayı hedefleyen bu tarz oluşumlara itibar edilmemesi gerektiğini kamuoyunun bilgisine sunarız.

Konuyla ilgili olarak Pal Medya’yı satın aldığı kişi olarak adı çıkan Av. Mansur Topçuoğlu’nun sosyal medyada belirttiği ifade, yukarıda bahsettiğimiz içeriklerin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha açıklamış oluyor.

İşte o tweet:

Pal FM Satıldı Haberleri Külliyen Yalan!..

Radyo ve müzik dünyasında yaşanan gelişmeleri en hızlı, en doğru ve tarafsız bir şekilde MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair
Başlıklar

İlginizi Çekebilir