Ana Sayfa » Müzik » Pınar Süer: ‘4 Yaşından Beri Şarkı Söylüyorum…’

Pınar Süer: ‘4 Yaşından Beri Şarkı Söylüyorum…’

oduller-reklam-banner

Pop müziğin genç ve yükselen isimlerinden Pınar Süer, son teklisi ‘Sana Bir Şey Olmasın’ı ve hakkında merak edilenleri Müzik Onair takipçilerine anlattı. Cüneyt Diktaş’ın sorularını yanıtlayan Pınar Süer, zaman zaman şarkı söylerek dinleyicilerini kırmadı.

İşte Pınar Süer’in satır başları;

”Aslında internet üzerinde çok yoğun bir izlenme var. 1-2 gün çok yoğun izlenme var sonra durgunlaşıyor. Riskli ama bence üstesinden geliyoruz.”

”Müzikte bir çember var dışarıdan kimseyi almak istemiyorlar. Biz zorluyoruz o çemberi ama alınmıyoruz. Biz de kendi çevremizi kuruyoruz. Destek veriyoruz birbirimize”

”Ben aslında 4 yaşından beri evde şarkı söylüyorum. İlk profesyonel işim ‘Sana Bir Şey Olmasın’ ondan önce O Ses Türkiye ve X Factor gibi yarışmalarla giriş yaptım. Daha sonra cover çalışmalar yaptım. Sonra kendime kanal açıp, oradan yürüdüm. Daha sonra Taha Ekingen ve Bilal Sonses ile tanıştım. Devam ediyorum.”

”O Ses Türkiye’nin ikinci sezonuna denk geldim. Orada torpil algısı vardı. Bu algılardan ben uzaktım. Neden olmasın dedim. 18 yaşındaydım ve ilk televizyon deneyimimdi.”

İşte o canlı yayın;

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir