Ana Sayfa » Müzik » Polat Yağcı’dan Umut Kuzey’e Destek: ‘160 Bin Kişiye Umut Oluyor’

Polat Yağcı’dan Umut Kuzey’e Destek: ‘160 Bin Kişiye Umut Oluyor’

oduller-reklam-banner

Festival piyasasının tekeli olduğu öne sürülen Milyon Yapım ve Umut Kuzey’e gelen olumsuz eleştiriler üzerine birçok şarkıcı tepki göstermiş, Umut Kuzey’in yanında olduğunu söylemişti. Umut Kuzey’i savunan bir isim de ünlü yapımcı Polat Yağcı oldu.

Yağcı, ’25 yılını bu sektöre vermiş biri olarak Umut’un üstlendiği sorumluluğu da yaptığı işleri de büyük bir takdirle izliyorum. Hayattaki tek gayesi başarılıya, iyiye çamur atmak olan bazı insanların yazdıklarından etkilenmeyecek kadar büyük buradaki başarı. Yıl içinde yaptığı organizasyonlarla, sektörün ayakta durmasından öte büyümesine katkı sunan Umut’u ve bu yolda ter döken herkesi alkışlamak lazım. Yılda yaptığı 17 organizasyonda 40 bin’e yakın insana iş imkanı yaratan ve ailelerini de hesaba katarsanız neredeyse 160 bin kişiye adı gibi Umut olan bir adam bu…’ dedi.

Polat Yağcı’dan Umut Kuzey’e Destek: ‘160 Bin Kişiye Umut Oluyor’

Festival piyasasının Milyon Yapım tekeline girdiği iddiasını öne süren Birgün yazarı Anıl Aba, köşesinde yayınladığı ‘Türkiye’nin ‘müzik festivali’ tekeli: ‘Milyon Yapım’ yazısında festivallerde tekelleşme olduğunu, sürekli aynı şarkıcılar ile iş birliği yapıldığını ve sahne alan şarkıcılara mobing uygulayarak başka festivallere çıkmasının engellediğini öne sürmüştü.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir