Ana Sayfa » Müzik » Pop Müziğin Katili Kim?

Pop Müziğin Katili Kim?

oduller-reklam-banner

Son zamanlarda rap müziğin giderek rağbet görmesinden dolayı pop müzik her geçen gün kan kaybetmeye devam ediyor. Yaz mevsiminin bitmesine çok az bi süre kala halen yaza damga vuran bir şarkı çıkmadı, rap müzik haricinde.

Müziksever vatandaşlar ise bu durumu sosyal medya hesaplarından paylaşarak tepkilerini dile getirdiler.

Bunlar arasında en ilginç olanı ise dün bir twitter kullanıcısının “Pop müzik neden durakladı biliyonuz mu?” başlıklı bir twiti ile başlayan tartışma ortamı oldu. Kullanıcı attığı twitte Hande Yener’e hakaret ederek şu twiti attı:  “Pop müzik neden durakladı biliyonuz mu? Demet Akalın ciddi para kaybetti kocası yüzünden, albümü için çok kısıtlı bütçe ayırdı, hitçilerle çalış(a)madı, albüm tutmadı. Gülşen’de doğurdu, çocuğuna vakit ayırmaktan albüm yapamadı. Hande zaten geri zekalı, Edis fos çıktı”

Kullanıcı daha sonra bir twit daha atarak, “Yeni yetmeler yeterli kalitede değil. Pop müziği ayağa kaldırmak için Gülşen’e dadı tutmamız lazım, Demet’e de #FenerOl kampanyası gibi #DemetOl kampanyası başlatmamız gerekiyor” dedi.

Başka bir kullanıcı ise “Pop müziğin katili Demet Akalın’ın kocası bu durumda” diye cevap verdikten sonra twiti atan ona, “Gülşen’in çocuğu da olabilir, delilleri toplama aşamasındayım şu an” diyerek esprili bir dille yanıt verdi.

Bu twitlere Gülşen’in kocası Ozan Çolakoğlu gülücük emojisi koyarak cevap verdi. Başka bir kullanıcı ise “Babası geldi, kaçın :D” diye bir twit atarak gülümsetti.

İşte O Paylaşımlar: 

Pop Müziğin Katili Kim?

Pop Müziğin Katili Kim?

oduller-reklam-banner
● İbrahim Aydemir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir