Ana Sayfa » Müzik » Popçu Haydar Karadağ Rap Müzikle İlgili Müzik Onair’a Konuştu

Popçu Haydar Karadağ Rap Müzikle İlgili Müzik Onair’a Konuştu

oduller-reklam-banner

Şarkıcı Haydar Karadağ, son dönemlerde Türkiye’de çok popüler olan rap müzikle ilgili görüşlerini Müzik Onair’a anlattı.

Müzik Onair’ın YouTube kanalında yayınlanan Pamuk Pars’ın sunduğu “Kafamda Deli Sorular” adlı programa konuk olan Haydar Karadağ rap müzikle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. “İkimiz” adlı şarkısıyla önemli bir kitleye ulaşmayı başaran popçu, rap müzikle ilgili şu sözleri söyledi:

“Rap müziği her zaman çok sevdim. Türkiye’de de çok popüler oldu. Yeni şarkımızın içeriğine biraz hiphop ve trap ritimleri koyacağız. Rap okuyacak mıyız mümkün değil. Dediğim gibi herkes bildiği gibi okumaya devam etsin, her şeyin güzelliği farklı farklıdır.” dedi.

Yeni yeni hayran kitlesi oluşturmaya başlayan şarkıcının daha önce Sibel Can’a Maraz isimli şarkısını verdiği öğrenildi. Karadağ, o şarkı için “Sibel Can “Maraz” isimli eserimi okudu, o parçam ön plana çıkmıştı. Sibel Can’ın sesiyle değerli bir hale geldi. Onun sesine çok yakıştı.” dedi.

Haydar Karadağ, programın sonunda yayını izleyen müzikseverlere satışı tükenen “Kalsaydık Böyle” adlı single çalışmasını hediye edeceğinin müjdesini verdi.

İşte O Program:

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir