Ana Sayfa » Müzik » Popçular Youtuber, Youtuber’lar Popçu Olma Derdinde

Popçular Youtuber, Youtuber’lar Popçu Olma Derdinde

oduller-reklam-banner

Son zamanlarda popçu olmak isteyen Youtuberlar ve Youtuber olmak isteyen popçular karşımıza çıkıyor…

Ünlü şarkıcıların ve fenomenlerin birbirinin mesleğini yapmaya başlaması “Tık” üzerinden bir rekabetin başlamasına sebep oldu. Ünlü şarkıcılar birer birer Youtube kanalı açmaya ve klip içeriklerini Youtube izleyicilerinin beğenisine göre hazırlamaya başlaması piyasada şok etkisi yarattı.

Müzikoanir diyor ki; sanatçılar YouTube’u bu kadar önemseyerek yanlış yapıyorlar. YouTube’da izlenmek bir sanatçıyı daha saygın yapmıyor, daha popüler yapıyor. Bunun da sadece belirli bir kesim için geçerli olması, şarkıcılar arasındaki kalite farkını “Tık” alma üzerinden belirlenmesine yol açıyor. Bu nedenle sanatçıların saygınlığını muhafaza etmeleri çok daha önemli. Saygın bir sanatçı niçin Youtuber olmaya çalışır, onu da anlamış değiliz…

Artık kendi kanallarından şarkılarını ve özel hayatlarını paylaşan şarkıcıların yanı sıra, Youtube’da fenomen haline gelenler de şarkı çıkarmaya başladı.

Can Yüce, Reynmen,Bilal Hancı ve Bilal Sonses gibi fenomenlerin bu kadar yüksek rakamlarda izlenmesi, ünlü şarkıcılar arasında bir telaşa sebep oldu. Aynı Youtuber’lar gibi klip çeken ünlüler arasında Ferhat Göçer de var. Daha önce haberini yaptığımız gibi Göçer’in aksiyon dolu klibi, şarkıcılıktan öte bir Youtuber videosu gibi karşımıza çıkıyor. Hadise’nin de son zamanlarda Youtube kanalı açıp özel yaşamıyla ilgili videolar paylaşması dikkat çeken bir haber olarak karşımıza çıkmıştı.

Sonuç olarak Youtuber Youtuber’dır, Sanatçı Sanatçıdır.

İlgili Haber: Youtuber Olmak İsteyen Popçu Kim?

İlgili Haber: Hadise “Bir Konser Hikayesi”

oduller-reklam-banner
● Misafir

İlginizi Çekebilir