Ana Sayfa » Müzik » ‘Pop’un Kraliçesi’ne Ben Fero’dan Büyük Ayıp

‘Pop’un Kraliçesi’ne Ben Fero’dan Büyük Ayıp

oduller-reklam-banner

Demet Akalın için şarkı yaptığı haberleriyle sıkça gündeme gelen ve son olarak söz konusu şarkıda Demet Akalın ile klip çeken Ben Fero, ters köşe yaptı. Ünlü rapçi kendisine şarkı yapıldığını söyleyen ve desteğini esirgemeyen Demet Akalın ile ilgili yaptığı açıklamayla şaşırttı. Ben Fero ‘Demet Akalın’ şarkısıyla ilgili ‘Tamamen denk geldi’ dedi.

Ben Fero’nun ‘Orman Kanunları’ albümünde yer alan popüler şarkısı ‘Demet Akalın’ ile ilgili çarpıcı detay Müzik OnAir’ın dikkatinden kaçmadı.

Rap müziğin yükselen ismi geçtiğimiz aylarda çıkardığı albümünde yer alan ve ilk olarak ‘Akalım’ ismiyle albümde yer alan şarkısında ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın ismini geçirmişti.

Adının Ben Fero’nun şarkısında geçtiğini gören Demet Akalın, Ben Fero’ya desteğini esirgememişti. Bunun üzerine Ben Fero lakaplı ünlü rapçi, şarkısının adını Demet Akalın olarak değiştirerek Demet Akalın’a jest yapmıştı.

Pop müziğin dev isimlerinden Demet Akalın ise, desteğini bir üst boyuta taşıyarak Ben Fero’ya söz konusu şarkısının video klibinde eşlik etmişti. Adına şarkı yapıldığını ve bunun karşısında desteğini esirgemediğini her fırsatta dile getiren Demet Akalın, aynı gün yayına giren kendi klibini de deyim yerindeyse ikinci plana atmıştı.

‘Pop’un Kraliçesi’ne Ben Fero’dan Büyük Ayıp

Ancak Ben Fero, Demet Akalın’ın aksine şarkının tamamen tesadüf olduğunu vurgulayan ve akıllarda soru işareti bırakan açıklamalarda bulundu.

‘Demet Akalın ‘Tesadüf’ oldu’

Ben Fero bir röportajda kendisine yöneltilen ‘Demet Akalın’ şarkısıyla ilgili soruya, ‘Tamamen denk geldi. Hava kapalı ama akalım sözleriyle başladım.  Arkasından Demet Akalın… ” cevabını verdi. Ünlü rapçi Demet Akalın için şarkı yazdığı şeklinde çıkan haberlerle popülerliğini bir üst boyuta taşımıştı. Bu cevabıyla tam bir ters köşe yapmış oldu.

‘Pop’un Kraliçesi’ne Ben Fero’dan Büyük Ayıp

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir