Ana Sayfa » Radyo » Radyo PR Dolandırıcılığına Dikkat

Radyo PR Dolandırıcılığına Dikkat

oduller-reklam-banner
Müzik piyasası hareketli günler geçirirken, bazı sanatçılardan Müzik Onair’a çok sayıda şikayet mailleri gelmeye başladı.
Radyo PR hizmeti verdiğini söyleyen bazı kişilerin kendilerini dolandırmaya kalktıklarını iddia eden bazı sanatçıların iddialarına göre çok düşük ücretlere radyo PR hizmeti yaptığını, hatta ücretsiz veya bir çok radyo adı vererek bu işi yüksek ücretlerle yaptığını söyleyen, piyasada pek bilinmeyen bazı PR simsarlarının olduğu yönünde çok ciddi iddialar var!
Radyo PR dolandırıcılığı ile ilgili olarak herhangi bir faturalandırma yapılmadığı için gerek vergi müfettişleri, gerekse dolandırıcılık suçundan Cumhuriyet Başsavcılıklarına şikayetlerin de yapıldığı belirtiliyor.
Whatsapp Hattımıza ve mail adreslerimize gelen ihbarların bir çoğunda M. lakaplı R.K., O. lakaplı O., A.A. adlı, E.T. ve Y.İ. adlı kişilerden söz ediliyor.
MüzikOnair bu hassas konuda sanatçıları uyarıyor!
Sizin de yaşadığınız ihbar etmek istediğiniz olayları 0 506 343 65 50 numaralı Whatsapp hattından veya muzikonair@gmail.com adresinden ulaştırabilirsiniz. İhbarda bulunan kişiler tarafımızca gizli tutulacaktır.
Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz… 
oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir