Ana Sayfa » Radyo » Radyocu Tuğçe Marik’ten Tan Taşçı’ya Övgü Dolu Sözler

Radyocu Tuğçe Marik’ten Tan Taşçı’ya Övgü Dolu Sözler

oduller-reklam-banner

CRI TÜRK’ün sempatik radyo programcısı Tuğçe Marik, “Gazete Damga”da yazdığı köşe yazısında Tan Taşçı’yı kaleme aldı.

Tan Taşçı’nın Türkiye’deki en iyi ses ve en iyi sanatçı olduğunu söyleyen Tuğçe Marik, birçok sanatçının insanlara iyi örnekler olmadığına ve satın aldıkları fake izlenmelerle sevenlerini kandırdıklarına değinirken, sadece Tan Taşçı’nın bu tarz hilelerle işi olmadığını, ona buna yalakalık yapmadığını ve Tan’ı yalan dolanla kirlenmiş müzik sektörünün içinde tertemiz bir şekilde duran çiçeğe benzettiğini yazdı.

Tan Taşçı’nın hiçbir sanatçıya benzemediğini vurgulayan sempatik radyocu, “Evrene güzel enerjiler göndermesi, zaman zaman karamsar düşünse de pozitif düşünceleri hayatından eksik etmemesi, sakin bir yapısı olması, tatlı davranışları, tatlı söylemleri ve daha bir sürü şey. Ayrıca Tan çok özel ve çok asil. Hayvanları da çok seviyor ve onlara merhamet gösteriyor” dedi.

Tan Taşçı’nın son albümü “Bana Aşktan Söz Etme”ye de değinen Tuğçe Marik, albümdeki şarkıların soundlarının muhteşem olduğunu ve bu albümün aşırı kaliteli olduğunu söylerken, “Huzur bulduğum bazı sesler var; kuşların cıvıltıları, yağmurun sesi, yeni doğan günün sesi ve hepsinden farklı olarak yalnızca bir insan sesi… Yalnızca Tan’ın sesi…  Hiçbir şarkı ve hiçbir ses, kalbimin Tan dinlerken attığı melodiyi tutturamaz…” diyerek yazısını noktaladı.

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran
Başlıklar

İlginizi Çekebilir