Ana Sayfa » Etkinlikler » Radyocular Radyonun Geleceğini Tartışacak

Radyocular Radyonun Geleceğini Tartışacak

oduller-reklam-banner
TRT tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen TRT Akademi Söyleşileri’nin yenisi İstanbul Ticaret Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecek. “Radyo: Bitiyor mu, Evriliyor mu?” başlıklı söyleşide radyonun geleceği ve değişimi masaya yatırılacak.
TRT Akademi Söyleşileri kapsamında radyonun geleceğinin konuşulacağı “Radyo: Bitiyor mu, Evriliyor mu?” etkinliğine Türkiye’nin önemli radyocuları konuşmacı olarak katılacak. TRT Genel Müdür Yardımcısı Erkan Durdu ve İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Celalettin Aktaş’ın açılış konuşmalarını yapacağı panelde yıllardır radyoculuğa emek veren isimler de birer sunum yapacak.
TRT FM’den Acar Acartürk’in yöneteceği panelde Turkuvaz Radyo’dan Füsun Alkan (Gönül Dostu Füsun), Show Radyo’dan Özay Şendir, Best FM’den Cem Arslan ve Yavuz Seçkin konuşmacı olarak yer alacak.
Radyo ve radyoculuğun her yönüyle ele alınacağı program 20 Kasım Çarşamba günü 14:00’da İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Panele radyo ve radyoculuğa ilgi duyanlar ve tüm radyo dinleyicileri katılabilir.
 Radyocular Radyonun Geleceğini Tartışacak
oduller-reklam-banner
● Gri Ekran

İlginizi Çekebilir