Ana Sayfa » Radyo » Radyocular Tartışması Büyüyor!..

Radyocular Tartışması Büyüyor!..

oduller-reklam-banner

Geçtiğimiz günler Radyo Turkuvaz bünyesine katılan radyocu Hopdedik Ayhan, Sabah gazetesine röportaj verdi.

İlgili haberi okumak için tıklayınız.

Ayhan verdiği röportajda, radyoculuğun eskiye göre değiştiğini ve yeni şarkıları patlatmak yerine radyolarda sürekli hit şarkı çalındığını söyledi.

Hopdedik Ayhan’ın gazeteye verdiği röportajda söylediği sözlere, genç şarkıcı Uğur Etiler ve genç yönetmen Behzat Uygur’dan dikkat çeken yorumlar geldi.

Başarılı yönetmen Behzat Uygur sosyal medya hesabından; “Şimdilerde “patlasın da öyle girelim ” diyenlere selam olsun” yazarken genç şarkıcı Uğur Etiler ise; “Patlasa da girmeyenlere selam olsun” dedi ve radyocuları ayrımcılık yapmakla bir nevi suçladı.

Bu sözlere Süper FM müzik direktörü ve müdürü Duygu Atakan’dan sert bir cevap geldi.

Atakan, Twitter hesabından şu sözleri söyledi;

Böyle ortalarda şarkım patladı diye dolaşıyorlar bi de radyoculara laf söylüyorlar ya… Bazı şarkılar halkta patlar, bazıları elinizde bi bakın bakalım nerede patlamışsınız… Radyoculara laf söyleyeceğinize sizi gaza getirenlere beni niye gaza getirdin diye sorun.

Durun size patlamış bi’kaç şarkı yazayım… Derya Uluğ-Okyanus – Çıkış Edis – Benim Ol- Çıkış Berkay – Taburcu – Çıkış Mehmet Erdem – Hakim Bey – Çıkış 27 – Muhtemel Aşk – Çıkış Ece Seçkin – Hoşuna Mı Gidiyor? Mabel Matiz -Zor Değil Şarkınız bu şarkılar gibi bir etki yarattı mı?

Buraya Demet Akalın’ı Gülşen’i Tarkan’ı Kenan Doğulu’yu Hande Yener’i ve onlar gibi senelerdir bu işin içinde olan isimleri bilerek yazmıyorum… Zira onlar kategori dışı… Yenilerle kendinizi kıyaslayın

Senelerdir bu işi yapan isimleri biraz örnek almak lazım… Bi bakın bakalım nasıl yönetiyorlar kariyerlerini, ne yapıyorlar? Vallahi artık radyocular da birbirlerini b#klayacağına birlik olsunlar… Yetti..

Son olarak… RADYOCULARA TAVSİYEM BİRLİK OLUN…

Duygu Atakan’ın bu twitleriyle eş zamanlı twit atan Behzat Uygur; “Yarası olan gocunur” yazdı.

Atakan, Uygur’un yazdıklarını üzerine alınarak şunu yazdı; “Behzatcığım benim yaram yok…Herkes şarkılarını altta yazdıklarımla bir kıyaslasın, sonra konuşsun. Ben kimse gibi kaçak oynamam. Oynayanlara selam olsun.” 

Atakan daha sonra Behzat Uygur’a verdiği cevabı sayfasından kaldırdı.

Radyocular Tartışması Büyüyor!..

oduller-reklam-banner
● Selin Bar
Başlıklar

İlginizi Çekebilir