Ana Sayfa » Müzik » ‘Rampapapam’ Şarkısı İle İlgili Şoke Eden Gerçek!

‘Rampapapam’ Şarkısı İle İlgili Şoke Eden Gerçek!

oduller-reklam-banner

Arem Ozguc, Arman Aydın, Buray, Feride Hilal Akın ve KÖK$VL ortaklığında geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürülen Rampapapam isimli şarkının, geçtiğimiz yıl çıkan Boomshakalaka isimli şarkı ile olan benzerliği ile şoke etti.

Rampapapam şarkısının Dimitri Vegas & Like Mike, Afro Bros & Sebastian Yatra featuring Camilo & Emilia – Boomshakalaka isimli şarkıdan şoke eden alıntılar taşıdığı ortaya çıktı. Buray ve Feride Hilal Akın gibi güçlü isimleri de bir araya getiren Rampapapam yaz hiti olmaya aday olarak gösteriliyordu. Ancak şarkı ile ilgili şoke eden gerçek hayal kırıklığı yarattı.

Şarkının künyesinde ‘Boomshakalaka’ isimli orijinal halinden söz edilmezken, künyede müziğe Arem Ozguc, Arman Aydin, Buray ve Feride Hilal Akın isimleri yazıldı.

Buray ve Feride Hilal Akın’a Yakışmadı

İki şarkı arasındaki benzerlik dinleyenleri şoke ederken Rampapapam ile ilgili ”Türk popunun ‘Lean On’u” ve ”Yaz aylarının en güçlü hiti” gibi yakıştırmalar yapılmıştı.

Şoke eden durum Buray ve Feride Hilal Akın gibi Türk pop müziğinin güçlü isimlerine yakışmadı. Buray, şöhreti yakaladıktan sonra ilk olarak eşinden boşandı. Buray hemen ardından şirketinden ayrıldı ve rapçilere özenip Feride Hilal Akın ve Köksal ile bu şarkıyı yaptı.

Ünlü şarkıcı, bilmediği sularda yüzmeyi denerken, şarkıdan da bir darbe geldi. Feride Hilal Akın ve Buray cephesinden herhangi bir açıklama ise henüz gelmedi.

İşte birbiri ile müzik ve altyapı bakımından büyük benzerlikler taşıyan iki şarkı;

Dimitri Vegas & Like Mike, Afro Bros & Sebastian Yatra featuring Camilo & Emilia – Boomshakalaka

Arem Ozguc & Arman Aydin feat. Buray & Feride Hilal Akın & KÖKVL – Rampapapam

 

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir