Ana Sayfa » Müzik » Reklam Filminde Oynayan Norm Ender’den Eleştirilere Sert Yanıt

Reklam Filminde Oynayan Norm Ender’den Eleştirilere Sert Yanıt

oduller-reklam-banner

Norm Ender, reklam filminde oynamasının ardından gelen eleştirilere yanıt verdi. Oynadığı reklam filmi sebebiyle eleştiri oklarının hedefi olan ünlü rapçi Norm Ender, ”Para kazanmam sizi bu kadar korkutmasın” dedi.

“Mekanın Sahibi” şarkısıyla yaza damgasını vuran Norm Ender, Defacto’nun kış koleksiyonunun tanıtım reklamı için şarkısını yeniden uyarlayınca rap dünyası karışmıştı. Birçok kişi sosyal medyadan ünlü rapçiye “Mekanın sahibi” şarkısında geçen “Popüler kültüre kene gibi yapış ama lafa gelince marley 2pac” hatırlatmıştı.

Ben Fero ve Şehinşah başta olmak üzere rap dünyasından birçok kişi de Norm Ender’i bu sözleri üzerinden eleştirmişti.

”Sizin Abileriniz Yalamayı Seçmişti”

Gelen eleştiriler üzerine Norm Ender sessizliğini bozdu. Twitter hesabından açıklama yapan ünlü rapçi, ”Marley ve 2 pac dahil birçok sanatçı duruşlarına uygun markalarla reklam yaptılar. Mesela sizin abileriniz yalamayı seçmişti, ben giydirmeyi tercih ettim. Para kazanmam sizi bu kadar korkutmasın; lümpenlerin satılık kalemlerini iyi bir yatırım olarak görmüyorum” dedi.

Ünlü rapçi,  ”Mesela sizin abileriniz yalamayı seçmişti, ben giydirmeyi seçtim” ifadesiyle Ceza ve rapçi Fuat’ın yıllar önce şeker markası Rocco’nun reklam filminde oynamasını hatırlattı.

Norm Ender’in bu açıklaması rap dünyasındaki tartışmayı alevlendirecek gibi görünüyor.

Reklam Filminde Oynayan Norm Ender’den Eleştirilere Sert Yanıt

İşte Ceza ve Fuat’ın Rocco reklam filmi;

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir