Ana Sayfa » İlanlar » Reklam Satış Direktörü Aranıyor!..

Reklam Satış Direktörü Aranıyor!..

oduller-reklam-banner

Merkezi Ankara’da bulunan, bünyesinde çeşitli sektör firmaları bulunduran Grup Medya kuruluşu Reklam Bölümünde görev alacak “Reklam Satış Direktörü” arıyor.

İlgili pozisyon için başvuracak kişinin; tercihen Üniversite mezunu, reklam satış veya medya planlama konusunda, minimum 2 yıl deneyimli, geniş müşteri ve ajans portföyüne sahip, müşteri ve ajans ilişkileri kuvvetli, yoğun çalışma temposuna uyumlu, satış odaklı düşünen, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve prezentab özellikleri olması bekleniyor.

Reklam Satış Direktörü Aranıyor!..

Genel satış stratejileri doğrultusunda, belirlenen satış hedeflerini gerçekleştirecek,reklam veren ve ajans ilişkilerini yürütecek, düzenli müşteri ziyaretlerinde bulunacak, reklam satış konusunda yeterli tecrübeye sahip, reklam projeleri ve satışından sorumlu olacak, ajans ve müşteri sunum, toplantılarını gerçekleştirebilecek çalışma arkadaşı aranıyor.

Kariyerinize Reklam Satış Direktörü olarak devam etmek isterseniz kariyer.net- reklam satış direktörü  adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

oduller-reklam-banner
● Damla Sayman

İlginizi Çekebilir