Ana Sayfa » İlanlar » Reklam Uzman Yardımcısı Aranıyor!

Reklam Uzman Yardımcısı Aranıyor!

oduller-reklam-banner

Sektöründe öncü firmalardan biri olan LCWaikiki , Reklam Bölümünde görev alacak “Reklam Uzman Yardımcısı” arıyor.

İlgili pozisyon için başvuracak kişinin; tercihen üniversitelerin İletişim Fakültelerinden mezun olması, reklam ajansları ve reklam alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi olması, tercihen ileri düzeyde İngilizce bilmesi, iletişim becerileri gelişmiş, sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı, MS Office programlarını etkin kullanabilen, yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması bekleniyor.

Reklam Uzman Yardımcısı Aranıyor!

Firma, ekibe katılacak olan kişinin iş tanımını şöyle belirtmiş:

  • Medya ajansları ve kreatif ajanslarla yürütülen iletişime destek vermek.
  • Sezon açılış, indirim ve özel kampanyalar için reklam prodüksiyonları (radyo, tv, gazete, internet, dergi mecraları ile ilgili reklamların yayın hazırlıkları) ve yayın plan ve bütçe çalışmalarının hazırlanması, yayınların yapılması, yayınlanmış reklamların doğruluğunun ve kalitesinin kontrol edilmesine destek vermek.
  • Kurum İçi Müşterilerden ve mağazalardan gelen tasarım, üretim ve iletişim taleplerini karşılamak. Talepler doğrultusunda ilgili birimlere brief vermek, süreçleri koordine etmek.
  • Medya plan oluşumuna destek vermek; baskı sürecini takip etmek.
  • Fotoğraf çekimi ve prodüksiyon süreçlerine operasyonel destek sağlamak.
  • Sezonlara ilişkin takvimlerin hazırlık sürecini yürütmek.
  • Departmana ait faturaların onay ve arşiv sürecini yürütmek; ilgili faturaların sisteme girişlerini gerçekleştirerek fatura ve ödeme süreçlerine destek vermek.

Kariyerinize Reklam Uzman Yardımcısı olarak devam etmek isterseniz kariyer.net- reklam uzman yardımcısı  adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

oduller-reklam-banner
● Damla Sayman
Başlıklar

İlginizi Çekeblilr