Ana Sayfa » Müzik » Rekor! 1 Hafta’da 3 Farklı Ülkede Sahnede Olan Koray BEYOĞLU!…

Rekor! 1 Hafta’da 3 Farklı Ülkede Sahnede Olan Koray BEYOĞLU!…

oduller-reklam-banner

Son olarak Çallı Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan sözü ve müziği kendisine ait olan “AKLIMA GÜLÜŞÜN GELİR” isimli tekli çalışması ile hızlı bir çıkış yakalayıp tüm dijital platformlarda yerini alan Koray BEYOĞLU, Avrupa’da ve Ülkemizde verdiği konserler ve etkinliklerle sevenleriyle buluştuğunu sizlerle paylaşmıştık.

“Avrupa’da Ve Türkiye’de Sessizce BÜYÜYEN Bir Koray BEYOĞLU” haberi için buraya tıklayın. 

“Her Hafta Farklı Bir Ülkede Sahnede Olan Koray BEYOĞLU Bu Hafta İstanbul’da” haberi için buraya tıklayın.  

23 Kasım haftası İstanbul Taksim’de sevenleriyle buluşan Koray BEYOĞLU 2793 kilometre (1.735,4897399189) mil yolculuk yaparak 4 saatlik yolculuk sonrası bir başka Ülke Belçika’da 25 Kasım gecesi Özellikle Gurbetçi hayranları, sevenleriyle buluştu. Burada ki programı sona eren Koray BEYOĞLU deyim yerindeyse ayağının tozuyla 426 kilometre ( 337 ) mil yaparak Almanya’da 27 Kasım akşamı ilk sahne performansındaki enerjisiyle temposuyla özellikle Gurbetçi sevenleriyle buluştu.

İnsan bunları yazarken bile yoruluyor, sen neymişsin sevgili Koray BEYOĞLU bu enerji ve performans ile bir çok yıldıza taş çıkartırsın Maşallah diyelim yolun açık olsun. Bu arada unutmadan Avrupa’da özellikle de Almanya da ve Belçika’da yaptığı sahneler de seçmiş olduğu sıra dışı repertuvarı ve 3 oktavlık güçlü yorumu ile son dönemde Avrupa ve Ülkemizde adından çok sık bahsettiren Koray BEYOĞLU, Her Cuma Belçika, Cumartesi günleri ise Almanya’da sahne performansları ile sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. 2018 yılında’da hem Türkiye’de hem de Avrupa’da sevenleriyle buluşmaya devam edeceğini dile getirdi…

Gelişmeleri ve daha fazlasını MüzikOnair’den takip edebilirsiniz!…

MüzikOnair Ailesi olarak KORAY BEYOĞLU’YA başarılar diliyoruz.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir