Ana Sayfa » Radyo » Reyhan Karaca, BAU Radyo’nun Baykuş’una Konuk Oldu!..

Reyhan Karaca, BAU Radyo’nun Baykuş’una Konuk Oldu!..

oduller-reklam-banner

Reyhan Karaca, 30 Mayıs Çarşamba saat 15:00’da BAU Radyo Baykuş programına stüdyo konuğu oldu!
Emirhan Erzurumlu ve Fatih Bozduman’ın sunumu ile gerçekleşen yayında çarpıcı açıklamalarda bulunan Reyhan Karaca, “Roma” single’ının çekimlerinin zorlu geçtiğini ve toplamda 50 kişilik bir ekiple çalıştığını belirtti. Sonbaharda söz ve müziğinin kendine ait olduğu bir single çıkaracağının sinyalini veren Reyhan Karaca, müzik sektörünün zorlayıcı yanlarını anlatarak yeni müzisyenlere de akıl verdi.

Berksan benden korkar!
Bu hikayemi ilk defa Baykuş programında anlatıyorum; Berksan uzun yıllardan beri çok yakın bir arkadaşımdır. Kendisiyle bir gün uzun soluklu bir yürüyüşe çıkmıştık. Ben de snap’lerimle hayranlarımı yalnız bırakmayan bir insanım. Berksan’la yürüyüşümüzün bir kaç snap’ini atmıştım ve bir de baktım ki bayağı abartmışım. Artık Berksan beni görür görmez çekingen bir vaziyetle telefonumu elimden alır. Bugün onun doğum günü. İyi ki doğmuş!

Müzik OnAir jürisinde ben de vardım!
Müzik OnAir tarafından 2017 Türkiye’nin en iyi üniversite radyosu seçilen BAU Radyo’yu tebrik ediyorum. Jüride ben de vardım ve sizi çok başarılı buluyorum. Baykuş programını daha önceden de duymuştum. Yeni bir program olmasına rağmen camiadan birçok sanatçıyı ağırladığınızı biliyorum. Böyle büyük bir başarıyı sağlamış olmanız çok önemli. Radyo sektörünün taze ve başarılı kanlara ihtiyacı var. Emirhan ve Fatih’i çok başarılı buluyorum. Umarım istedikleri yerlere gelirler.
Üniversite öğrencileri tarafından mükemmel bir şekilde ağırlanan Reyhan Karaca, Bahçeşehir Üniversitesi’nin canlı bir kitlesi olduğunu belirtti. Zaman zaman stüdyoya girmeye çalışan öğrenciler Reyhan Karaca’nın büyük bir hayranı olduklarını belirttiler. Yayından sonra Bahçesehir Üniversitesi’nin terasında ağırlanan Reyhan Karaca, burada öğrenci olmanın ayrıcalıklarının çok olduğunu belirtti.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir