Ana Sayfa » Müzik » Reynmen’e Biri ‘Dur’ Demeyecek Mi?

Reynmen’e Biri ‘Dur’ Demeyecek Mi?

oduller-reklam-banner

Reynmen Tatil için gittiği Uludağ’da otel odasında kavga ettiği gerekçesiyle dün akşam gözaltına alındı. Ünlü sosyal medya fenomeni kavga sonrası, ‘Sağda, solda benim kavga ettiğime dair haberler çıkarsa beni mazur görün olur mu? İnsanız olur öyle şeyler’ açıklamasıyla pes artık dedirtti.

Daha önce de müzik yapımcılarına sataşan ve ‘Türkiye’deki hiçbir müzik şirketi ile çalışmayın’ çağrısıyla kendi şirketini kuran, medyaya ve müzik sektörüne karşı her fırsatta çarpıcı çıkışlar yapan Reynmen, takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Peki bu yüksek egoya ve cehalete kimse dur demeyecek mi?

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dile getirdiği gibi ‘Sosyal medya tam bir çöplük’ cümlesinin hakkını verecek tavır ve davranışlarını sürdüren Reynmen, yüksek kaşesi ile Avrupa’da düzenleyeceği 10 konser için Almanya’da Rıza Cerit ile 500.000 Euro karşılığı anlaştı ve parasını peşin aldı. Öte yandan Reynmen, Ice Tea reklamıyla da büyük bütçeli bir projede boy göstermişti.

Bu noktada Lipton Ice Tea ve Reynmen ile çalışan diğer markalara büyük görevler düşüyor. Reynmen başta olmak üzere toplumsal normları ve gelenekleri hiçe sayan ve 18 yaş altını olumsuz örnek teşkil edecek birçok ınfluencer ve sosyal medyanın yarattığı fenomenlerin yüksek ücretler kazanması akıllarda soru işareti bırakıyor. Bu noktada bazı isimlerin mali açıdan ve diğer konularda sıkı denetimlere alınması gerektiğini hatırlatmayı kamusal yayın yapan bir medya mecrası olarak kendimize bir borç biliyoruz.

İlgili Haber: Reynmen Gözaltına Alındı

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir