Ana Sayfa » Müzik » Rock’çılarla Sahne Alacak Olan Yıldız Tilbe’ye Son Anda Veto

Rock’çılarla Sahne Alacak Olan Yıldız Tilbe’ye Son Anda Veto

oduller-reklam-banner

Milliyet Gazetesinden Mayk Şişman bugünkü yazısında Trakya Müzik festivalinde Rock şarkıcılarıyla birlikte sahne alacak olan Yıldız Tilbe’yi yazdı. Şişman, festivalin büyük sürprizinin son anda iptal olduğunu söyledi.

İşte O Yazı:

Trakya Müzik Festivali, ağustos ayının başında düzenlenecek. Manga’dan Şebnem Ferah’a, Athena’dan Hayko Cepkin’e neredeyse bütün sevdiğimiz rock’çıları ağırlayacak olan festivalin en büyük sürprizi ise son dakikada iptal oldu…

Müzik festivalleri denilince akla gelen ilk müzik türü rock. İstanbul zaten bilhassa 2000’lerin başından beri rock ağırlıklı önemli müzik festivallerine ev sahipliği yaptı ve yapıyor. İstanbul dışına çıktığımızda da ilk akla gelen Zeytinli Rock Festivali… Festival bu yıl ağustos sonu eylül başı düzenlenecek. “Ohooo, çok var” diyorsanız da size Erikli’deki Trakya Müzik Festivali’ni önerebiliriz rahatlıkla.

Trakya Müzik Festivali’ne katılan isimler oldukça çeşitli ve renkli. Kadroya bakın… Şebnem Ferah, Pentagram, Adamlar, Son Feci Bisiklet, Cem Adrian, Hayko Cepkin, Athena, Duman, Mabel Matiz… Ama en büyük sürpriz, bu kadar alternatif/rock müzisyeni arasında kendine yer bulan Yıldız Tilbe’ydi. Festivalin ilk günü sahne alacaktı Tilbe. Ama olmadı. Tam sosyal medyada “Yıldız Tilbe rock’çılarla sahne alacak” denilirken son dakika iptali geldi ve Tilbe’nin festivalde sahne almayacağı açıklandı.(Devamı…)

Kaynak: Milliyet, Mayk Şişman

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran
Başlıklar

İlginizi Çekebilir