Ana Sayfa » Radyo » RÖPORTAJI RADYO PROGRAMINA DÖNÜŞTÜRDÜLER!..

RÖPORTAJI RADYO PROGRAMINA DÖNÜŞTÜRDÜLER!..

oduller-reklam-banner

Geçtiğimiz Cumartesi günü Akşam Gazetesi’nden Sibel ATEŞ YENGİN’in konukları Rock FM’den RABARBA adlı programın moderatörü Mesut Süre ve aynı programdan yayın arkadaşları Nuri Çetin, Kemal Ayça ve İlker Gümüşoluk idi.

Rock Fm’de hafta içı her gün 17-20 arası yayınlanan RABARBA adlı Show programının moderatörü Mesut Süre ve her  hafta sırasıyla RABARBA ‘ya konuk olan Nuri Çetin, İlker Gümüşoluk ve Kemal Ayça Akşam Gazetesi’nde farklı bir röportaja imza attılar.

Rock FM’in sevilen programcıları Sibel ATEŞ YENGİN’in röportajını adeta bir radyo programına dönüştürdüler. Dört arkadaş hem iş hem de özel hayatlarındaki keyifli anları anlattılar Mesut Süre: “Biz aynı kızı sevmedik, eğer sevseydik ne olurdu bilemiyorum.” dedi. Sibel ATEŞ YENGİN’in beni de yanınıza alır mısınız? Sorusuna Mesut Süre “Gerçekten yer yok.” diyerek neşeli bir şekilde cevap verdi. Ayrıca Sibel ATES YENGİN’e “sizin kayıt cihazınız var diye bize hava atmayın lütfen.” diyerek herkesi kahkahaya boğdu.

 Keyifli diyalogların olduğu röportajda şu sözler dikkat de çekti: “Bazı dinleyiciler bizi ilk dinlediklerinde siz konuşmayın müzik çalsın diyorlardı daha sonra dinlemeye devam ettikleri süre boyunca gördük ki bize bunu diyen dinleyici sorduğumuz sorulara cevap vererek sohbetimize katılmaya başladı.”

Haber: Mazlum Günhan | Müzik OnAir

 

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair

İlginizi Çekebilir