Ana Sayfa » Müzik » Şamil Oymak Rap Dünyasını Karıştırdı

Şamil Oymak Rap Dünyasını Karıştırdı

oduller-reklam-banner

Rap müziğin köklü oluşumlarından biri olan Kadıköy Acil’in üyesi Şamil Oymak (Şam) , Kadıköy Acil’in kurucusunu hedef alan paylaşımlarıyla rap dünyasını karıştırdı.

Dün gece Instagram hesabının story bölümünde paylaşımlarda bulunan Şam, Kadıköy Acil’in kurucularından Selo’ya ağır göndermelerde bulundu.

Wannart’ın haberine göre, İlk olarak Selo’nun bir motor çetesi olan Hells Angels ile işbirliği içerisinde olup onlarla birlikte çocuklara uyuşturucu sattığını ve çocukları kendi safına çektiğini belirten Şam, 10 yaşındayken o saflara çekilen çocuklardan biri olduğunu söyledi.

Kadıköy Acil’in safına çekilen Şam, uzun bir süre Kadıköy Acil ailesinin bir parçası oldu ancak kendisi artık durumun böyle olmadığını, çünkü Kadıköy Acil’in de felsefelerinden biri olan sisteme olan karşıtlık duruşunun gerçekte var olmadığını iddia etti. Bu iddiasına kanıt olarak da geçtiğimiz günlerde yaşanan bir konser olayını kullandı. Konserde zorla sahneden indirilen Şam, Selo’nun onu savunmasını beklerken organizasyonu savunduğunu belirtti ve kendisinin burada sistemin yanında olduğunu ve daha önce de asla anarşist bir tutum sergilemediğini söyledi.

Şamil Oymak Rap Dünyasını Karıştırdı Şamil Oymak Rap Dünyasını Karıştırdı

Olayları sonradan daha derin konulara çeken Şam, Selo ve babası gibi insanların sistemin bir piyonu olduğunu ve kendisini asla böyle biri olmayacağı hakkında paylaşımlarda bulundu.

Kaynak: Wannart

 

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir