Ana Sayfa » Müzik » Samsun Demir’den Flaş Serenay Sarıkaya Açıklaması

Samsun Demir’den Flaş Serenay Sarıkaya Açıklaması

oduller-reklam-banner

Bugün Hürriyet Gazetesi’nde yer alan “Samsun Demir, Serenay Sarıkaya’ya albüm teklif etti” haberi ile ilgili DMC Genel Müdürü Samsun Demir’den açıklama geldi. Demir, “Ben Serenay Sarıkaya’ya albüm teklif etmedim” dedi.

Bu sabah Hürriyet Gazetesi, Sezen Aksu’nun müzik dünyasına profesyonel olarak girmesi için Serenay Sarıkaya ile konuşacağı şeklinde bir haber yayınlamıştı. Haberde DMC Genel Müdürü Samsun Demir’in Sarıkaya’ya albüm teklif ettiği ancak Sarıkaya’nın teklifi reddettiği de yer alıyordu. Konunun gerçeği yansıtmadığı hakkında Samsun Demir açıklama yaptı. Demir, magazin gazetecisi Bilal Özcan’a “Bilal Bey, kendisini başarılı bir oyuncu olarak izliyorum. Tanışmıyorum, hiç konuşmadım, haliyle de bir albüm teklifi yapmadım. Sanırım haberi yapan arkadaşa birisi yanlış bir duyum iletmiş. Sevgiler” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Demir konuşmasının devamında “Gazeteci dostlarımız da haberi duyunca mesleki refleks ile heyecanlanmıştır. Dobule check yapmakta fayda var” diyerek konuya açıklık getirdi.

İlgili Haber: Sezen Aksu Serenay Sarıkaya’yı Müzik Dünyasına Kazandıracak Mı?

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir