Ana Sayfa » Müzik » Sanatçılar Şarkı Yapmayı Bıraktı, Bakın Ne İle Uğraşıyorlar!..

Sanatçılar Şarkı Yapmayı Bıraktı, Bakın Ne İle Uğraşıyorlar!..

oduller-reklam-banner

Müzik dünyasında son zamanlarda en şaşırtıcı durumlardan bir tanesi olan Youtube izlenme oranları bir hayli ütopik hale gelmeye başladı.

Öyle ki ülke nüfusu ile karşılaştırıldığında ortaya şaşırtan tablolar çıkmaya devam ediyor. İzlenme oranlarının ne kadar organik ne kadar suni olduğu tartışılırken Müzik OnAir, ünlü bir sanatçının bot yapmaya çalışırkenki görüntülerine ulaştı.

Sanatçılar Şarkı Yapmayı Bıraktı, Bakın Ne İle Uğraşıyorlar!..

Müzik piyasasının ünlü isimlerinden biri olan bu kişiyi şu an için sanatçıyı zor durumda bırakmamak amacıyla yayınlamama kararı aldık.

Ancak bu ve bunun gibi birçok sanatçının bu şekilde çalıştıkları ve izlenme oranlarını artırdıkları su götürmez bir gerçek.
Youtube’da organik olmayan izlenme sayılarının müzik piyasasındaki gündemin ana konularından bir tanesi olmayı ne yazık ki sürdürüyor.

Müzik On Air olarak konunun takipçisi olacak ve bu konuyu mercek altına alacağız.

Dip Not: Fotoğraftaki kişinin yüzünü şu an yayınlamama kararı almamız, müzik piyasasındaki gerçekleri sümen altı etmemizden kaynaklı değildir.

Söz konusu kişinin nezdinde konuya dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amaçlıdır. Müzik piyasasındaki bu içler acısı durumun, kişiler üzerinden değil, temelinden çözülmesi gerekmektedir

oduller-reklam-banner
Başlıklar